Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Goth, punk egyéb extrém...

Goth, punk egyéb extrém kinézetű emberek, nektek mi a szakmátok? Melyik szakterületeken tolerálják leginkább, hogy nem vagy tucatból egy kinézetű?

Figyelt kérdés

Vol olyan állás ahova azért nem vettek fel mert volt X piercing az arcodon vagy mert kék a hajad vagy mert tele van tetoválva a bőröd?


Mennyire vagy hajlandó feladni önmagad egy meló miatt?


2010. jún. 30. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

nekem aki ilyen ismerősöm van: asztalos, lakatos, informatikus

van egy, aki jogot tanul, na ő mondjuk tuti kénytelen lesz megváltoztatni a külsejét, ha azt akarja, hogy az emberek rábízzák magukat

2010. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jogász vagyok. A goth jellegű öltözködésem eltűnt a kamaszkorral együtt, bár meg kell jegyeznem, hogy a goth ruhák többsége nagyon szép. A tetoválásaim és a piercingjeim nem látszanak, de mindegy is, a talár alatt semmi nem látszik.Függetlenül ettől nem mentem át körömcipős kiskosztümös csinibabába, az távol áll tölem. A goth fölsőimet hordom a mai napig egyszerű fekete nadrággal, szoknyával. Az acélbetétes térdig érő 20 soros meg megmarad koncertekre fesztiválokra:)

Egyetem alatt tolmácsként dolgoztam, ott itt szövetnadrág, meg valamilyen alkalmibb felső volt az öltözékem, úgyhogy ott is takart mindent a ruha.

2010. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én csak simán death metálos külsejű vagyok. hosszú haj, kisebb szakáll. pentagramma a nyakamban, lánc az oldalamon, többnyire sötét fekete ruha. (bér mostanság elviselem a sötétkékes ujjatlan pólókat is)


programozó vagyok. És néha meg-meg néznek elsőnek, de rájönnek, hogy be tudok illeszkedni meg a tudás a fontos. pircing és fülbevaló nincs.

2010. jún. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Punkos külsővel érkeztem a tanítóképzőre, de a tanítási gyakorlatokra azért egyszerű, színben-mintában lehetőleg összeillő ruhában, egyszerű fekete cipőben, összefésült hajjal megyek (piercing, tetkó nincs). Egyszer megesett, hogy a téli csizmám talpa félig lejött, cipészhez kellett vinni, azon a héten bakancsban mentem gyakorlatra is, és a szakvezető nem szólt érte. Félrehívta viszont beszélgetni azt az évfolyamtársamat, aki miniszoknyában és köldökig érő dekoltázzsal ment tanítani :S

Szerencsére nekem a stílusból nem a külső a fontos, hanem a zene, a dalszövegeket meg nem fogom elemezgetni a diákokkal :)

Kellett változnom, de megérte.

2010. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
örülök neki hogy ennyire megértő a társadalom... írjatok még!
2010. júl. 2. 14:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem ilyen a külsőm, de amikor még punkos kinézetem volt, és dolgoztam is, addig cukrászkodtam (cukrásznak tanultam réngen). Volt, hogy szóltak a kinézetem miatt a munkahelyemen, de meg tudtuk oldani az ilyen gondokat, plusz a munkaruhában az ember eleve másként néz ki, a hajam sem nagyon látszott a sapka alatt, a piercingeket meg inkább azért kellett kivenni, mert balesetveszélyes (állítólag), ilyenkor raktam be szilikont a helyére, és munka után visszacseréltem.
2010. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Eladó vagyok :) van ingatlanközvetítős extrémebb külsejű ismerősőm is.Nekem van tetkóm is és piercingem is.A piercinget nem nagyon díjazzák de a tetkó nem gáz.A hajam meg már régebb óta nem festetem színesre.
2010. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fordító és tolmács vagyok, de van tanári végzettségem is. Tetoválásom, piercingem nincs, a hajam élénk színű, de azért szalonképes (nem kék vagy zöld). Az évek során a ruháimból visszavettem, ma már csak ritkán öltözöm "trú" metálosnak, de télen azért fekete ruhákat hordok, illetve nagyon ragaszkodom a hosszú, fekete bőrkabátomhoz. Bakancsom már nincs nem is hiányzik. Míg régebben erősen festettem magam, mostanában nincs hozzá hangulatom kb. fél éve. Általánosságban jellemző rám az, hogy hideg, sokszor rideg színű és érdekes, nőies szabású ruhákat hordok.
2010. júl. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg lemaradt: korábban sokan utáltak a külsőmért, mostanában már elfogadnak. Én is visszavettem (talán öregszem?), ők is megszoktak.
2010. júl. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kántor vagyok.


érdekes módon, nem szólnak a külsőm miatt, pedig teljesen magamat adom......nem szelídülök kicsit sem és nem is fogok!

2012. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!