Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen technikai vívmányok...

Milyen technikai vívmányok vannak Japánban?

Figyelt kérdés

Hallottam olyanról,hogy smst tudok küldeni a fürdőkádnak,hogy mire hazaérek várjon a forró fürdővíz.

Tudtok még ilyenekről?


2010. jún. 30. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

hát szinte csak lyenek vannak :P

kiborg kar, napelemes kocsi, receptet ajánló és bevásároló hűtő...

2010. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Éneklő, zenélő wc, önműködö kis kerek porszívó,
2010. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ezekről tudtok mutatni valamilyen linket?
2010. jún. 30. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:

úgy tudom a közüzemi órák "leolvasás" is isdn-en történik, meg pl. megrendeli a hűtőszekrény a belevalókat, ha kifogy, de ezek már régi dolgok.

Oxigén szobák. xD Már ha ez technikai vívmány...


Egyébként ez az sms-es fürdővíz se egy új dolog. Egy kis községben lakom (4500 fő) és itt is épült 5-6 éve egy ilyen ház. A fűtéstől kezdve minden vezérelhető telefonnal. Mondjuk a bmw-ket is két évente cserélgetik. xD

Szóval ha egy ilyen helyen 5-6 éve van, akkor el tudom képzelni japánba mióta lehet...

2010. júl. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az autó iparba is sok ilyen van.

Ott a nissan fedélzeti computer rendszere, amely figyeli, hogy a vezető áraszt-e alkohol szagot, ha igen akkor nem engedi beindítani az autót. xD Ezzel csak az a baj, hogy időnként az alkohol tartalmú arcszeszekre is reagál.

Meg figyeli, hogy mennyire álmos a sofőr és ha az akkor megrázza az ülést és lassítja az autót, stb.

Szóval az autóiparuk tele van ilyen vívmányokkal. Aztán, hogy ezek mennyire lesznek/lehetnek életképesek, azt mindenki döntse el.


De egyébként az is nagy vívmány szerintem, hogy úgy tudom a rendőrök nem hordanak fegyvert. Ott nincs rá szükség. Bár ezt Magyarországon is lehetne, mert itt meg nem használhatják. xD

2010. júl. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!