Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten léteznek utcai bandák?

Budapesten léteznek utcai bandák?

Figyelt kérdés

És ha igen akkor hol szoktak tevékenykedni illetve miben utaznak ?



Mellesleg utcai bandák alatt az olyan bűnszervezeteket értem mint pl a Crips és a Bloods .



2019. febr. 8. 00:16
 1/3 anonim válasza:
A scum gang a szélkálmán környékén szokot gyülekezni van egy vezérük a deef ő kiválszt egy random embert rá menek huszan beszologatnak neki aztán mikor az áldozat el kezd picit is "támadni" jól meg verik de ha jol tudom a vezérük most dubajban van mert valami arab köcsög (nem vagyok raszista de nem birom az ilyen undoritó embereket) még tanév elején két évfolyam társam nak bepofáztak és az egyikük ki hivta a deefet bunyozni 1-1 elen és nem mert ki álni instáján azt irta hogy hülyeség az 1 vs 1 pedig rá fért volna egy verés melesleg a deef hot gazdag és mundene megvan
2019. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez amit mondtam nem olyan durva de szerintem meg lene a világ egy ekora adag sz*r darab nélkül is
2019. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Esetleg léteznek olyan Pesti utcai bandák amelyeknek az illegális haszonszerzés a célja ?


Tehat pl drogkereskedelemmel és/vagy lányfuttatással foglalkoznak ?


Ám köszönöm a választ !

2019. márc. 10. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!