Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebookon ha tiltom, hogy...

Facebookon ha tiltom, hogy egy ismerős személy üzenetet küldjön, utána (hiába írom be a ki láthatja a bejegyzéseidet keresőbe nem adja ki) miért nem tudom letiltani hogy ne lássa a bejegyzéseimet? Sem?

Figyelt kérdés
Nem szeretném törölni az illetőt. Legyetek szívesek csak konkrét választ írni! Köszönöm!

2019. febr. 11. 02:07
 1/9 anonim válasza:
Faceookon is és Messengrren iy le kell tiltani.
2019. febr. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném az illetőt az ismerősök közül törölni, tiltani. Letiltottam messengeren üzenni nem tud. Majd azt szerettem volna beállítani hogy ne lássa a bejegyzéseimet, de ebben a menüpontban már nem dobta ki a profilját a kereső. Miért? Hogyan tudnám itt is letiltani anélkül hogy az illetőt törölnöm kéne? Több emberrel is jártam már így. Sajnos őket törölnöm kellett vègleg.
2019. febr. 11. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha letiltod, akkor te nem látod őt. Ettől te még nem rejtőztél el, ha van pl egy nyilvános bejegyzésed, azt ő ugyanúgy láthatja mint bármelyik random felhasználó.
2019. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam közzétenni nyílvánosan semmit. Kizárólag az imserőseim làtják. Viszont szeretném megvàlogatni közükük is, hogy ki láthassa.
2019. febr. 11. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Van funkció a Facebook-on, hogy nagyobb távolság tartása! És korlátozhatod, hogy mit láthat és mit nem!
2019. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De ennyire buta illetőt basszus. Minek az ilyeneknek Facebook, akik használni sem tudják?? Eszméletlen idióta vagy!
2019. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnàlom ha ostobaságom ennyire felzaklatott. Ez egy kérdezz felelek oldal. Ha te okosnak érzed magad, kérlek írd meg a helyes vàlaszt a kérdésemre. Egyébként te sem lehetsz egy észlény, ha egy ilyen oldalon leszólod a kérdezőket... Holtáig tanul az ember, ha kérdez, vagy tapasztal. Csak az ostobàk hiszik azt, hogy mindent tudnak, és letapossák azt aki kérdéssel fordul hozzàjuk. Remélem nincs gyermeked, és ne is legyen, amíg ilyen beképzelt, arrogáns vagy ;)
2019. febr. 13. 23:59
 8/9 A kérdező kommentje:
Az előző hozzászólónak köszönöm a választ. Hasznos volt.
2019. febr. 14. 00:00
 9/9 anonim ***** válasza:
El ne sírd magad, csak azért mert őszintén válaszoltam. 😂😂
2019. febr. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!