Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan feltűnőbb egy kamu üzenet?

Hogyan feltűnőbb egy kamu üzenet?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm direkt azért csinált fake Facebook fiókokat, hogy kihasználja az embereket. De úgy teszek, mintha én nem is tudnék erről, de én is létrehoztam egy kamu fiókot, hogy arról leleplezzem őt. Először is egy üzenetet akarok onnan küldeni neki, hogy miért is csinálja ezt.


Hogyan lenne feltűnőbb ez? Ha akkor küldöm neki, amikor a valódi énemmel beszél, vagy ha egy olyan időpontban küldöm neki, pl hajnali 3-kor, amikor tudja, hogy már alszok?



2018. márc. 18. 21:22
 1/1 anonim válasza:
100%
Hát ha nem akar rád gyanakodni akkor valószínű akkor amikor azt hiszi alszol.. Ha pedig pont azért is akarod h tudja h te vagy akkor megmondhatod a saját profilodrol is?!
2018. márc. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!