Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudtok hasonló magyar ügyeket...

Tudtok hasonló magyar ügyeket mint amilyen a Farkas Helga rejtély?

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Miért, miről szól ez a rejtély?
2019. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Tudunk.

Pontosíthatnád, hogy csak a soha elő nem került személyek esetei érdekelnek téged, vagy azoké is, akiknek a teste előkerült, de a körülmények tisztázatlanok maradtak.

2019. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Hát a izé, milyen Tamás vólt az a bajai srác? Na az rejtélyesebb. A Farkas Helga az egy roma lány volt, egyértelmű hogy kinyírták. Mi ebbe a rejtély?
2019. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Farkas Helga NEM roma lány volt, hanem egy gazdag szülők gyermeke. De ilyen ügyek nem ritkák.
2019. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Egy gazdag roma család volt. Olvastam róla.
2019. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

De azért az a Till Tamás ügy azért elég érdekes volt. Mielőtt elrabolták a gyereket, előtte néhány nappal eltűnt az igazolványképe az iskolának a tanári szobájából.

Az eltünés után 10 évvel a szülei kaptak egy levelet, miszerint él a fiú. Az írás szakértő szerint a gyerek kézírásával megegyezik, a szülők szerint nem.

Rá nem sokra valaki felhívta a szülőket, miszerint él a fiú és tudja hol van, majd letette a telefont.

Szerintem ez megrendelt elrablás lehetett, de az a levél és az a rejtélyes telefonhívás érdekes.


Hát a körmendi gyilkosság. Ráfogták arra a szerencsétlen Tánczosra, mert a közelgő választások miatt, nem maradhatott megoldatlanul, aztán kellett egy bűnbak.


Hát az a juhász aki szembement az Orbán-maffiával? Rövidesen véletlen baleset érte. De vajon tényleg baleset volt?

2019. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
De érdekes a móri rablás konteója is, meg a Fenyő gyilkosság és a Seres gyilkosságé is. De a Ramiel Safarovról is vannak jó konteók, ő volt a baltás gyilkos.
2019. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 qborka ***** válasza:
42%

Engem is nagyon érdekelnek az eltűnt emberek története. Ackermann Dávid, Döbrentei Máté,Sonja Engelbrecht... Pár éve volt egy fiatal srác, valamilyen Patrik, akit a szomszéd kútjában találtak meg... Nekem ez is gyanús.

Till Tamással kapcsolatban ezt a fényképes sztorit nem hallottam még. Volt még szegény Szilágyi Niki is... Sajnos sok eset van világszerte 😥

2019. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 qborka ***** válasza:
51%
VV Fanni is rejtélyes
2019. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 qborka ***** válasza:
51%
Mármint a VV Fanni ügy.
2019. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!