Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen hasonló sorozatokat...

Anonymus.lány kérdése:

Milyen hasonló sorozatokat tudtok mint a 13 okom volt, Riverdale, Red band society?

Figyelt kérdés
ezeket egy-egy nap alatt végigdaráltam, nagyon tetszettek, igazából nem az a lényeg, hogy gimi, vagy kórház vagy hasonló, hanem csak hogy tényleg folyton történik valami, mindig kiderülnek dolgok, olyan kéne ami nagyon extrémen hat az érzelmekre

2017. júl. 9. 13:33
 1/6 anonim válasza:
Hol nézted a Red Band Society-t?😍
2017. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy részét sorozatbaráton magyar felirattal, egy részét egy mythewatchseries.com nevű oldalon angol felirattal
2017. júl. 10. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Stranger Things, Pretty little liars
2017. júl. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Skam és Big Little Lies. A Skam eleje egy picit unalmas volt nekem, főleg az 1. évad eleje, de utána beindulnak a dolgok és utána a végéig, a 4. évadig kitart ez. A BLL meg nekem nagyon érzelmes volt, az már felnőttekről szól, nem úgy, mint az előbbi, így komolyabb, komolyabb témákkal foglalkozik.
2017. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ajanlanam a Shadowhunterst,nagyon erdekes es az is olyan termeszetfeletti.A S.H.I.E.L.D ugynokei is jo meg az Egyszer volt,hol nem volt
2017. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én mindhárom sorozatot imádom és még ami nagyon megfogott az a Skins című sorozat volt, valamint a Stranger Things-et ajánlom én is még^^
2017. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!