Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet Jézus a gyermekem neve?

A kri$$ buddha kérdése:

Lehet Jézus a gyermekem neve?

Figyelt kérdés
Szeretném ha ő más lenne mint a többi,kitunne valamivel a tömegből!

2019. febr. 26. 14:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem, viszont csaknem mindenki más lehet a Bibliából.

Szinte az összes szent vagy démon nevét felveheti.

2019. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megszívná egy ilyen névvel; talán ezért nem is engedélyeznék.

Ajánlanék helyette másik nevet; pl Jónás, ő is bibliai, de talán nem tekintenék mások annyira kihívónak. (meg célpontnak aki pl kötözködni akar; és vagy az anyját, vagy magát a gyereket beképzeltnek hinné/ képzelné/ flashelné be; na szal, hogy kötekedhetne, hogy pl "valaki milyen nagyra van magával, azt hiszi, ő lesz itten a 'Világmegváltó'". Szal szerintem kötekednének egy Jézus nevű gyerekkel tlaán, ezért nem olyan jó ötlet így őt elnevezni. Vagy pl Jonatán. Az is pl klassz név lenne.

2019. febr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Gratulálok... Keress normális nevet, amit nem fog szégyellni.
2019. febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 nagyontamas ***** válasza:
Akkor lehet, ha tudod igazolni, hogy nem az egyébként ács foglalkozású férjed az apa.
2019. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Most láttam egy olyan nevet, hogy Jeromos. Szerintem ő is valaki bibliai
2019. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!