Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy menjek így strandra?

Hogy menjek így strandra?

Figyelt kérdés
eléggé vékony fiú vagyok,nehezen hízom,izmosodni viszonylag hamar tudok,de ha nem hízom,ez mit sem ér.Jövő héten megyek elősször strandra idén nyáron.És mivel vékony vagyok nem fognak be szólogatni,vagy hasonlók? mert tavaly emiatt egyszer volt konfliktusom belőle.:S
2010. júl. 2. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

most tényleg ez a legnagyobb bajod?

én meg nem vagyok modellalkat, akinek nem tetszem, nem néz rám. a barátomnak tetszem, nekem ez számít. a többi ember véleménye (ebben a kérdésben) hidegen hagy.

egyébként meg miért veszed fel, ha vki beszól az alkatod miatt? semmi értelme.

2010. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

most úgyis a vékony fiúk lettek a menők :)

amúgy meg, ha nem feszülős fürdőbugyiba mész, hanem egy jó kis térdig érő fürdőgatyában, senki nem fog egy rossz szót sem szólni. A kövéreket inkább megszólják a strandon...

ezek között vannak nagyon jók és van is itthon jó pár calzedonia üzlet: [link]

2010. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De jó, hogy neked ez a legnagyobb gondod. Ilyen vagy és kész. Ha nem vagy magabiztos, akkor könnyebb dolguk van a beszólogatóknak is.
2010. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is sovány vagyok, és még kissé görnyedt is. Nem mondom, hogy megfordul utánam a fél strand, ha belépek, de nem volt soha semmilyen gondom. Nem jellemző, hogy az emberek beszólnának e miatt, sőt a legtöbben magukkal meg a családjukkal stb. vannak elfoglalva, és nem is foglalkoznak veled. És azért rajtad is sok múlik. Ne úgy menj be, ne úgy mozogj, hogy itt most téged biztos figyelnek, kiszúrnak, mert akkor olyan hülyén fogsz viselkedni, hogy tényleg nagyobb esély van rá. Legyél természetes, és ne is foglalkozz ezzel a kérdéssel! Egyébként meg büszke is lehetsz rá, mert a soványak a legegészségesebbek.
2010. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vékony vagyok, és mellette kondizom és nem hízom, tehát hasonló lehetek mint te.

De bátran, örömmel megyek a strandra, strandolni. Vannak ott nálam rondábbak is.


Önértékelési problémáid lehetnek. A strandolás öröméért menj a strandra és ne másoknak akarj megfelelni.

2010. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
picit gyúrjál a strandra menet előtt, és vess egy törölközőt a válladra, akkor nem látszik egészen, hogy mennyire vagy vézna
2010. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!