Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak van igaza? Ne menjek...

Anyámnak van igaza? Ne menjek strandra, mert az undorító? Kövér vagyok, de akkor nekem már nem jár a strandolás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 13:16
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Tényleg kövér vagyok, ez igaz. Diétázom, de csak lassan, nyár viszont most van. :(
2011. júl. 7. 13:17
 2/44 2in1 válasza:
91%
Nyugodtan menj strandra, lesz ott annyi ember, hogy észre sem fognak venni:)
2011. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
92%
Ne foglalkozz vele, mit dumál a muter! Ha strandra akarsz menni, menj nyugodtan! Egyébként, én is a telt lányokat szeretem! ;)
2011. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan elmehetsz strandra. Strandolni nem csak sovány emberek járnak. Amikor én kövér voltam, én sem szívesen mutatkoztam strandon, de nekem pont anyukám mondta, hogy senki nem azzal foglalkozik, hogy én hogy nézek ki.
2011. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
7%
szerintem igaza van anyádnak. Ilyen hozzáállással ne menj standra, senki sem fog hozzád szolni.
2011. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
89%
Mi az a kövér? Volt már itt 170/55 kg "kövér" lány.
2011. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanmár, az nem szépségverseny, azért vagy ott, hogy jól érezd magadat :)
2011. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tudom, hogy láttál-e már kövér embert (tényleg nagyon kövéret), de ha van rajtad kis felesleg nem fogsz feltűnni senkinek sem. Nem hinném, hogy valaki észrevenne. Függ attól is mik az adataid!
2011. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
89%
Menj nyugodtan! Láttam már olyan nagyon-nagyon kövéreket ott, de senki sem figyelte meg őket. Te meg nem hiszem, hogy olyan kövér lennél, menj nyugodtan, érezd jól magad!
2011. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
95%
Na figyuzzatok!Én is kövér vagyok,lány vagyok és én is megyek strandra!Azért megyek mert remek idő van és nem akarok 35fokba a 4 fal közt lenni!Imádom a strandot,a vízet és jó alkalom a kikapcsolódásra a PÁROMMAL!Ráadásul bikinibe megyek,képzeljétek!Akinek nem tetszik,ne nézzen rám!Foglalkozzanak a saját dolgukkal!Aki 50kg-os annak is van mivel foglalkoznia,ha nem is a kinézetével...a stand mindenkiéééé!!!! :)
2011. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!