Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan itt, aki megpróbálja...

Van olyan itt, aki megpróbálja kizárni az életéből a nyugati világ hatàsait?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy van-e olyan itt közületek, aki próbálja minimálisra csökkenti azt, hogy a nyugati világ hatást gyakoroljon az életere? Mondjuk nem eszik gyors ételt, nem vásárol amerikai márkát, nem hallgat popzenét, nem néz amcsi filmeket stb... Esetleg van ilyen ismerősötök?

2019. márc. 16. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert értelmetlen. Vannak jó és rossz amerikai dolgok, ha te csak a származási helyük alapján zárod ki őket, elég buta vagy.
2019. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem, es nincs ilyen ismerősőm, már a kommunizmusban sem tartottunk kapcsolatot vérkommunistákkal, de a kommunizmus is véget ért 30 éve, már irmagjuk sem maradt, honnan ismernék ilyet?
2019. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok konzumidióta, ennyi. Próbálok racionális lenni. Az általad felsorolt dolgok erősen az ostobaság kategóriába tarzoznak
2019. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem ilyen vagyok, de hallottam már hasonlóról. Ezért is tettem fel a kérdést. Kíváncsi vagyok, hogy mi a véleménye az embereknek.
2019. márc. 16. 10:09
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Angliában élve nehéz lenne.

De én egyébként megértem akik távolodni akarnak a nyugati világ minden dolgától, de szerintem ezen nem sokat segít a hambi meg a walking dead kidobása. Nem tudsz úgy élni mint egy birkapásztor a nagy sztyeppéken, vagy egy szerzetes a himalájában ha nem mesz oda.

Ha ezeket a nyugati dolgokat valóban el akarod kerülni, akkor szó szerint el kell bújni előlük. Valahova messze, ahol csak nehezen találnak meg.

2019. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Elég nehéz lenne, Angliában élve.

De.

Nem szoktam gyorskaját enni, nem hallgaton popzenét (rockzenét hallgatok), nem nézek amerikai filmeket (úgy általában nem nézek filmeket).

De ezeknek semmi köze ahhoz, hogy ki akarnám zárni a "nyugati világot".

2019. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként akik ràmtàmadtak, azoknak elàrulnàm, hogy vannak olyan vélekedések is, miszerint a nyugatnak mi keleti blokk kizárólag fogyasztókat és erőforrásokat jelentünk. Megesszük a szemét kaját, nézzük az agyament filmeiket, importáljuk a túlàrazott termékeket, amelyeket ázsiai gyerekek állítanak elő, valamint, mivel olcsón dolgozunk, itthon is és külföldön is, elég sokat profitàlnak belőlünk. Nem véletlen gazdag az egyik ország és szegény a másik.
2019. márc. 16. 10:37
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Persze, persze. New York lakossága olyan cca 20 millió, Tokió 40 millió- biztos a magyar 10 milliós lakossag aminek 80%-a mélyszegénységben él jelenti a piacot meg a hódítást.

Az hogy melyik ország gazdag, melyik szegény a vezetőktől függ.

Nálunk Orban kitalálta kerítés, másnap levezényeltek boldog boldogtalant a határra kerítést építeni.

Nézd meg az USA-t, Trump nem tud kerítést építeni, Trump nem tudja megváltoztatni az Obamacare-t, Trump nem tudott kitiltani senkit es max 8 evig lehet elnök-igy biztosítják hogy az erőforrások nem mennek felesleges, elmebeteg agymenésekre, ott sem mindig volt jó elnök, viszont vannak fékek. Es ez az összes gazdag oeszágra elmondható. Nálunk sosem voltak fékek, egyszemélyes autokrata hatalom. Ott van Trianon, x eladta az országot. Az USAban, egyetlen elnök sem tudná átadni Kaliforniát Mexikónak, New England-et Kanadának.

2019. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alain Delon ***** válasza:
100%
Nem használ internetet...
2019. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jó amerikai filmek, zenék, termékek, ezeket fogyasztom. Meg vannak szar amerikai filmek, zenék, termékek, ezeket meg nem.
2019. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!