Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem parkolópályára...

Hogyan tegyem parkolópályára ezt a közösséget?

Figyelt kérdés

Pár éve beléptem egy közösségbe ami azóta zsarol, kihasznál, stb, olyasmi az egész mint egy szekta azzal a kivétellel, hogy egészen fenyegető emberek is vannak benne.

Szeretnék kilépni belőle végre, abbahagyni, de maguktól nem hagynak békén a tagok. Talán azt kellene elérni valamivel, hogy ők maguk rúgjanak ki, és utána "már úgyis kirúgtatok" sértődötten többé nem beszélni velük?


Nincs semmi komoly csak folyton hivogatnak telefonon, hogy erre meg arra az önkéntes dologra kéne jönni, vagy épp kirándulásra, bulira, ha meg nem jövök akkor nem hagynak békén, a társaság minden tagja csörgeti a telefonomat, rámirogatnak facebookon, h mi a helyzet.


Igazából azon kívül, hogy idegesítőek barátságosak szóval az sem kizárt, hogy ezek az emberek valóban a barátaim. De nekem ez már sok. Viszont nem akarok konfliktust sem belőle. Ez egy önkéntes szervezet és nemzetközi cégeknek segítünk. Olyasmi mint egy mlm v nem tudom. A szervezetnek megvannak az alvilági módszerei is, hallottam már rémtörténeteket szóval szeretnék nyugodtan és konfliktus nélkül eltávolodni.


Hogyan tegyem?


2019. márc. 20. 04:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy elköltöztél, készülsz elköltözni, lakást újítasz fel, új munkád van, tanulsz, ...

Remélhetőleg idővel ráunnak, hogy folyton hívogassanak.

2019. márc. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia, ide leírhatod nyugodtan milyen közösség ez, hadd okuljunk belőle. Engem mondjuk érdekel. :/
2019. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyébként én a helyedben határozottan megmondanám mindegyiknek külön-külön hogy NEM. Ne hagyd magad megfélemlíteni.
2019. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:

Ha még nem mondtad nekik, mindegyiküknek, hogy ne hívjanak és nem kívánsz többet foglalkozni ezekkel a dolgokkal, addig ezt nekik nem kell tudniuk.


1. Meg kell szüntetni a tagságot, kiregisztrálni és lemondani a hírleveleket.


2. Ha hívnak közöld is mindenkivel a döntésedet és azt is, hogy ne keressen többet.


3. Ha az alap dolgok sem elegendőek, akkor válik "érdekessé" a helyzet.

2019. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!