Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tűnjek üzletembernek?

Hogyan tűnjek üzletembernek?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, de szeretnék valamivel felvágni majd szeptemberben a suliban a többiek előtt meg majd a buszon is.


Aztán az jutott eszembe, hogy úgy teszek, mintha üzletember lennék!


Valami tippetek van, hogyan játszam el?


(kötekedők, viccelődők kíméljenek pls!)


2010. júl. 4. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
öltönybe menj meg aktatáskával ami tele van fontos iratokkal XD
2010. júl. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó kössz! =DD


Valami kivetelezhetőbbet? =)

2010. júl. 4. 01:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kivilezhetobb?

Az egesszel az a baj tudod, es nem lelombozni akarlak, csak mivel tapasztalatlan vagy igy soha nem fogod eladni magad hitelesen uzletembernek.

Van aki meg az oltonyt sem tudja viselni rendesen, mer tviccesen all.

Penzugyi szferaban dolgozom, es hidd el tudom.

Egy-ket ujjonc is eleg mokasan hat, amikor az elejen eroltetik ezt.

Es sertodnek meg amikor azt mondom, hogy csakmert oltonyt huzol magadra, meg nem leszel sem uzletember, sem jo broker, sem jo tanacsado, de legfokepp nem hiteles.

Egyszeruen meg nem nottek bele a feladatba.

Valami mas otleted nincsen amivel brillirozzal?

Miert szeretned ezt?

Leneztek korabban vagy miert?

2010. júl. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem értem. Szeptemberben a suiban? Gimi, egyetem, főiskola? Eddig nem velük jártál suliba? Be fogják venni, hogy egy nyár alatt üzletember lettél? Így azt sem lehet tudni milyen korosztálynak szólna a "színjáték" és milyen típusú iskola?
2010. júl. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

"Tudom, hülye kérdés, de szeretnék valamivel felvágni majd szeptemberben a suliban a többiek előtt meg majd a buszon is."


Szerintem nyerd meg az országos diákolimpiát matekból és fizikából, illetve nyerj ösztöndíjat mondjuk Massachusettsbe. Azzal tuti felvághatsz a többiek előtt.


Ja, hogy ahhoz tehetség is kéne, és neki kellene ülni a tanulásnak? Hát Istenem...

2010. júl. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A ma 01:13-nak igaza van. Aki felvesz egy öltönyt, az attól még nem kezd úgy mozogni, nézni, beszélni stb., mint valaki, aki már 15 éve a bankszakmában van.


Amúgy üzletembernek nem fogsz sehogy tűnni, ha még iskolába jársz.

2010. júl. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"de szeretnék valamivel felvágni majd szeptemberben a suliban a többiek előtt meg majd a buszon is. "


1. Üzletember nem jár suliba.


2. Busz?! El tudom képzelni, ahogy a nagy "bizniszmen" leszáll a szakadt buszról, miközben előreenged két kézikocsis nyugdíjast...

2010. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ha nálunk az egyetemen valaki ezt játszaná, két nap alatt kiderülne, hogy kamu az egész, és utána mindenki rajta röhögne. Amúgy miből gondolod, hogy bárki elhiszi, hogy egy üzletember iskolába jár (busszal ráadásul)?

Te úgy önmagadban ennyire nem vagy érdekes?

2010. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges ilyenekkel szórakozni, hisz nagyon könnyen a visszájára sülhet el! Mi van akkor, ha próbálod tenni az üzletembert és azonnal rájönnek a többiek, hogy csak megjátszod? Mindenki csak röhögni fog rajtad, évekig úgy fognak számon tartani, mint egy balekot! Inkább légy önmagad, barátkozz, vigyorogj, kenyerezz le mindenkit a stílusoddal, és akkor megbecsülnek! :) Egy igazi üzletember már tanult, tapasztalt ember, nem tizen, huszon éves egyetemista, aki öltönybe bújva előadja a nagymenőt! Ezt egy normális diák sem veszi be, hidd el nekem!
2010. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!