Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan fogalmazzak meg egy...

Hogyan fogalmazzak meg egy üzenetet a legjobb barátomnak, aki műtét előtt áll, hogy ne tűnjek se túl sablonosnak, de ne is sírjam el magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy fiú, akit nagyon szeretek, úgymond a lelki társam. Holnap műtik szegényt, epeköve van, és el kell távolítani az epehólyagját. Aggódom érte, és szeretném egy kis videóüzenetben tudatni vele, hogy mellette állok, és szeretem, és hogy jobbulást kívánok neki minél hamarabb, de ha ezeket a mondatokat megpróbálom a kamerába mondani, akkor vagy rettentő felszínesnek érzem a végeredményt, vagy túl érzelgős lesz, mert sírva fakadok.

Tudom, hogy bután és gyerekesen hangzik, biztosan az is, de nagyon szeretem és féltem őt.


Valaki össze tudná nekem szedni ezeket a gondolatokat, hogy lehetőleg érezze belőle, hogy nagyon szeretem?


2011. okt. 31. 16:53
 1/4 bánomisén ***** válasza:
Szerintem a tieidnél jobb gondolatokat senki sem fog tudni mondani neked, ezek úgy ahogy vannak, kifejezik, amit érzel és mondani akarsz neki. Jól sírd ki magad, mielőtt felveszed az üzenetet, akkor valószínűleg el tudod mondani ezt könnyek nélkül is. És mosolyogj, bátorítsd, biztos ő is tart a műtéttől.
2011. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Megpróbálok mindig mosolyogni az elején, de mikor oda jutok, hogy mennyire szeretem, mindig elkezdek sírni. De az talán jó ötlet, ha előtte sírok egy csomót.

2011. okt. 31. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod meghamisítani? Majd a pillanat hevében elmondod, miért sírsz, és mi nincs az okai közt. Gondolod, hogy herélt üzenet szebben kísérné az altatásba?
2011. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok sírni, mert van neki így is épp elég baja. Ha látja, hogy sírok, az neki is rossz, szeretném ettől megkímélni.
2011. okt. 31. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!