Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Klub vagy csoport, ahol...

Klub vagy csoport, ahol kulturális vagy tudományos témákat vitatnak meg, létezik a neten vagy Budapesten?

Figyelt kérdés

Belefáradtam a keresésbe és kiábrándult vagyok, hogy egyszerűen nem találok egyetlen egyet sem az alábbiak közül Budapesten (vagy környékén, mondjuk Szentendrén) vagy a neten közösségi csoportokban.

Ilyenek nem is léteznek valós és virtuális térben?

- valamilyen értelmes vitaklub, vitakör, ahol kulturális, tudományos vagy érdekes kérdéseket lehet megvitatni

- csoportos kvízpartik, kvízjátékok, műveltségi vetélkedők, versenyek?

- irodalmi klubok, felolvasó körök, filozófiai vitakör, történelem iránt érdeklődők köre


Amiket eddig találtam, siralmasak voltak: netes közösségi csoport versek témában, jó belépek, és látom csak Gipsz Jakabné Marika posztol 30 gyertyalángos versikét meg hókristályos háttérrel, giccses egyhangú hely... Vagy az a kulturális vitaklub itt Budapesten manapság, hogy Puzsér üvöltözik valamelyik romkocsmában egy fideszessel a színháztámogatásról, a filozófiai klub meg annyi, hogy csak előadásokra lehet járni, de abban meg nekem semmi szerepem, pedig aktívan szeretnék hozzájárulni.

Bezzeg olyanra van bőven csoport, klub, romkocsma, hogy a Lapos Föld Hívők helyi társulata és a sok vendégek... eszem megáll.

El vagyok keseredve, úgy érzem, ez az ország szellemileg sivár és rokkant.



2019. ápr. 6. 14:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni, hogy a könyvbemutatók és irodalmi klubok mindig valamilyen caféban vannak, ahol van 6 nyugdíjas, 1 fiatal, akiről kiderül, hogy a pincér, és valami neve nincs kortárs írónak a könyvét mutatják be, aminek a fülszövegét se tudom végigolvasni, annyira semmitmondó. Oké, az egy dolog, hogy a hazai kortárs irodalom jelenleg nem terem Petőfiket, Rejtőket, J. K. Rowlingokat, de azért van ingerhatár is.
2019. ápr. 6. 14:08
 2/3 anonim ***** válasza:

"Puzsér üvöltözik valamelyik romkocsmában"


Pedig az Apu az kva jó. :D Nem lesz attól semmivel értéktelenebb, amit mond, hogy hangosan mondja.

2019. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
erre nézz szét : [link]
2019. ápr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!