Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy ha valaki szeret játszani...

Hogy ha valaki szeret játszani a Gta san andreas al akkor az lehet rasszista?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 20. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

He? Légyszi magyarázd el, mi a kettő között az összefüggés.

Szeretek játszani a San Andreas-sál, ahogy más Gta-kkal is. Van több fekete haverom is, rasszistának semennyire sem tartom magam(bár lehet mindjárt kiderül, hogy látens rasszista vagyok és még én magam se tudtam róla eddig :) )

2019. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra gondol szerintem a kérdező, hogy ha egy olyan játékkal játszik valaki, amelyben fekete szereplőt irányít, akkor az valószínűleg nem rasszista, különben nem bírná elviselni, hogy az általa gyűlölt rasszba tartozó egyeddel azonosítódik ilyesformán.


Kérdező, nézd meg overcooler videóita youtube-on, sokat játszott/játszik a GTA Sa-val, és elég sok rasszista megnyilvánulása volt/van.

2019. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Túl sok videóját nem láttam overcoolernek, de úgy vettem észre, hogy csak poénnak szánja a rasszistának tűnő megjegyzéseket. Nem gondolja halálosan komolyan amit mond, ellentétben az igazi, habzószájú rasszistákkal.

Írtam ugye előbb, hogy van 1-2 fekete haverom, ismerősöm mert mozgok olyan körökben ahol ők is előfordulnak. Egyikük miután már jó viszonyba kerültünk meg is engedte, hogy használjam a ni**a szót, tök mókásnak találtuk ezt, és megtiszteltetésnek vettem a dolgot. Természetesen négeres viccek is előkerültek, amiket senki se vett igazán komolyan csak nevettünk rajta.

2019. ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!