Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg azok vagyunk másoknak,...

Tényleg azok vagyunk másoknak, amit a közösségi oldalakon közvetítünk?

Figyelt kérdés

Például amire gondolok:


Tegyük fel 20 éves vagy. Van egy szép 5 éves "új" autód, miért megdolgoztál. Ám egy nálad suttyóbb ember, kinek semmilye nincs csinál egy szép képet egy Audival, vagy egy újabb BMW-vel. Úgy veszem észre, hogy akik többet közvetítenek, nagyzolnak a világ felé, azokat az embereket sokkal jobban befogadják, inkább rájuk öszpontisítanak.


Félreértés ne essék nincs semmi ilyen problémám, van egy hatalmas szerető közösség amiben élek, csupán olvasnék hozzászólásokat a témával kapcsolatban, miben emberek mások által megteremtett dolgokkal lesznek mégnagyobbak. 🙂


2019. ápr. 26. 11:44
 1/8 anonim válasza:
20 éves vagy, ötéves autó, amiért megdolgoztál. Xd ez már eleve abszurdum.
2019. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyébként van ilyen tapasztalatom, mégpedig egy ember, ki irritál a közösségi hálón. A történet csak annyi, hogy pár éve középsuliban én csináltam meg neki a teljes szakmai gyakorlati és írásbeli vizsgáját, majd hosszú hosszú ideig nezhettem, hogy magát isteniti, s ajánlgatja magát a lánykáknak, hogy ő milyen szuper. 🙂
2019. ápr. 26. 11:47
 3/8 A kérdező kommentje:
Mitől az?
2019. ápr. 26. 11:47
 4/8 lilla64 ***** válasza:

Nem tudom ki hogyan látja,de engem mindig irritált,ha ilyen dolgokat posztoltak ki az oldalukra.

Pl."most vettem ezt a járgányt,készül a házam" stb.

2019. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az ismerőseinkről tudjuk, hogy a saját autójával készített képet, vagy csak odaállt egy idegen autója mellé. Mondjuk egyébként is látszik az ilyen képeken általában, hogy nem az ő autója.

Aki az ismerősöd, azt ismered, és ismered a hibáit, rossz tulajdonságait is, aztán vagy szereted így is, vagy nem.

Az meg hogy idegenek mit vetítenek, nem igazán hat meg.

Akinek van egy kis esze, az tudja, hogy sok minden nem úgy van igazából, ahogyan a közösségi oldalakon látszik.

2019. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert élek. A közösségi oldalakon halott embernek tűnök.
2019. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó nagyon igaz.
2019. ápr. 26. 14:04
 8/8 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Értelemszerűen annyit tudunk egy emberről, amennyit megmutat magából, mindegy hogy közösségi oldalon vagy élőben.
2019. ápr. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!