Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért tiltott le a facebook?

Halottügy kérdése:

Miért tiltott le a facebook?

Figyelt kérdés
Egy átlagos felhasználó vagyok a facebookon, és ugy gondolom semmi olyat nem tettem közzé ami sértené a fbook közösségi szabályait. Letiltottak ami azt jelenti, hogy se tetszéstkinyilvánítani se posztolni se kommentelni se üzenetet írni nem tudok, és az üzenet a legfájóbb dolog, mert a távoli ismerőseimmel beszélgettem itt. Dühítő az hogy konkrét okot se mondanak miért kaptam a tiltást, így a lehetőségét is elveszik a hibám felismerésének (ha volt ilyen) , annak változtatásának és a problémamegoldásnak. Kérem ha valaki járt már így írja meg nekem hogyan tudott visszacsatlakozni a facebook közösséghez tiltások nélkül. Előre is köszönöm az értelmes, segítőkész kommenteket.

2019. jan. 2. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez már "halottügy"...

Új fiók? És a számodra kedves ismerősök újra felvétele?

2019. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Ebbol a sztoribol valami hianyzik... Meg a fb se annyira bena, hogy tenylegesen ok nelkul letiltson.
2019. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a probléma, sajnos nem jöttünk rá az okokra, semmi eltérést nem tapasztaltam a megszokotthoz képest. Ugyan úgy írogattam az ismerőseimnek, Szilveszter utáni nap, elsején megnyitottam a Facebookot és azt írta ki hogy: "január 5 ig nem tehetsz közzé bejegyzést ennek az az oka hogy már többször tették közzé olyasmit ami sérti a közösségi alapelveink részletesebben is tájékozódhatsz az eltávolítása terülő dolgokról és az eltávolítás okairól" tüzetesen átnéztük az okokat de mind felszínes felületes azt nem közlik velem hogy konkrétan mit tehettem amiért ezt a büntetést kaptam.
2019. jan. 2. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Csak kibujik a szog a zsakbol: tehat megiscsak postoltal olyasmit, amirol sejted hogy gaz lehetett.


Siman jelentette valaki a postjaidat (tobbszor is), aztan szepen letiltott valami automatizmus. Januar 5. utan vissza fog engedni.

2019. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 John Cartmen válasza:

INDOKLÁS NÉLKÜL NEM TILT A FACE??? :)))

Egy nem létező világban éltek!

Minden politikailag aktív felhasználót INDOKLÁS NÉLKÜL tilt a közösségi oldal, ha az illető csupán nem felel meg a mainstream politikai elvárásoknak. Ennek semmi köze ahhoz, hogy az illető posztolt-e bármit, ami ellenkezik a fész szabályzatával, vagy bármiféle agressziót, közízlést sértő, bárkit is támadó tartalmat.

Ha nemzeti érzelmű vagy, és nem támogatod az illegális migrációt, indoklás nélkül tiltanak, és nincs módod rá, hogy megérdeklődd, miért, és meddig tart a tiltás.

2019. okt. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!