Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Könyvet szeretnék kiadni, de...

Könyvet szeretnék kiadni, de nem tudom melyik könyvkiadónál csináltassam, mivel a legtöbbje drága. Tudnátok ajánlani olcsó könyvkiadókat?

Figyelt kérdés
Nem nagyon találtam az interneten olcsókat hátha majd ti tudtok segíteni egy kicsit. Kb. 100000 forint alatt legyen. Előre is köszönöm a segítséget! 😊

#könyv #könyvkiadás #olcsó könyvkiadás
2019. máj. 11. 22:57
 1/3 anonim válasza:
Ha szerzői kiadást szeretnél, nem úszod meg olcsóbban. Inkább írj elég jól ahhoz, maguktól kiadják.
2019. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

mivel ebből nem lehetett leszűrni, hogy hol tartasz ezért:

1. ad oda sok (lehetőleg ismert) embereknek a könyvedet akik pontozzák

2. ez után ad oda a könyvedet ÉS az ajánlásokat egy olyan kiadónak aki ezek után "akciósan" (ha nagyon nagy a szerencséd akkor szinte ingyen) próbálják meg megszerezni tőled. (IGEN, ha tényleg sikeres íróktól kapsz elismerést akkor már nem az lesz hogy te próbálod meg kiadatni, hanem hogy ők próbálják meg megszerezni)Hidd el ha nagyon ismertek az ajánlások akkor sokat megúszhatsz

3. Menj végig sok ismert kiadónál és a legolcsóbbnál kezdj alkudni, próbálgasd le vinni az összeget (Mivel sikeresnek igérkezik a könyv ezért simán akár <fogalmam sincs> ingyen is kiadják. őket csak a profit érdeklik manapság)

4. ha nem tudsz legalább 20 % lefaragni, akkor mond nekik hogy elmész akkor egy "olcsóbbnak tűnő" kiadóhoz.(Ez valószínűleg beválik. Attól függ milyen az üzleti érzéked)

5. és innen meguntam és nem akarom lelőni a poént.

Fontos hozzátennem, hogy én meg soha nem adtam ki könyvet semelyik kiadónál se, ezért csak a józan észre halgattam.

Nagyon sokat tud segíteni ha tudod me az "ellenfeled" legvalószínűbb lépése, mert igazából az orránál lehet veszetni az embert.

Remélem tudtam segíteni.

Ha nem erre kellet volna akkor irj vissza a poszthozz és kb 2 órán belül már irom is.

2019. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a hagyományos kiadást szeretnéd,akkor Neked semmibe sem kerülne,hiszen nekik lenne érdekük,hogy profitot hozz nekik.Viszont ezzel az a baj,hogy kb a negyedét sem kapnád meg a haszonnak,és lehet,hogy évekbe is telne,míg valamelyik kiadó válaszolna.Ilyen esetben én inkább magánkiadást választanám,viszont az akár milliós összegekig ks terjedhet.Ugyanebben a cipőben járok egyébként én is:D nem egyszerű a folyamat sajnos.
2019. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!