Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rettegek hogy jön a 3. világhá...

Rettegek hogy jön a 3. világháború és megerőszakolnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen bele ivódott a fejembe hogy már kiskoromtól kezdve anangyanyám és a suliban is mesélték ezeket az erőszakolós dolgokat és sokszor rám tör a betojhatnék.Főleg mikor azt mondta a töri tanár, hogy szerinte tuti jön a 3. vh és tuti fognak erőszakolni, szóval a mai napig be vagyok tojva. :/ Aalbérletben lakok párommal szóval nem is tudom hogy hogy védhetném meg magam. Túl tökéletes az életem úgy érzem valami hasonló szarsággal elfogja rontani az emberiség. 22L
2019. máj. 11. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
"Kellemetlen félelemben élni, mi? Nincs rosszabb a viszketésnél, amit nem vakarhatsz meg."
2019. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Nem jön a 3. világháború.


Van egy-két űrlényfaj flottákkal. Egyelőre azonban nem akarnak támadni. Ha egyik támadna, akkor a másik megtámadná a támadót.

Embereknél meg nincs veszélye.

2019. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

Lehet ettől is rettegni, de vannak ennél sokkal megfoghatóbb, reális félelmek is.


De a lényeg az, hogy rájöjj, mi okozza azt, hogy fóbiád legyen. A fóbia egy tünet, egy mélylélektani hiányállapot tünete. Nekem szorongásos hipochondriám volt legalább egy évtizedig azért, mert nem azt az életet éltem, amit szerettem volna.


Tehát ennek a szorongásnak az oka benned van, kérdező. A kérdésedre válaszolva áss mélyre, és fejtsd meg, hogy mi okozza a fóbiás szorongásodat. Valószínűleg ugyanúgy a kiszolgáltatottságtól félsz, mint én annak idején.


Mi az oka? Miért rettegsz attól, hogy más irányítja majd a sorsodat, nem te? Mit tehetsz ellene? Mi rossz a mostani élethelyzetedben? Min kellene változtatnod?

2019. máj. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy teljesen jó az életem, és félek hogy valami tönkre vágja.Úgy érzem túl szép az éeltem hogy igaz legyen
2019. máj. 12. 01:18
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodj le, vilaghaboru, olyan ertelemben amilyen az elso 2 volt, tobbe nem lesz.
2019. máj. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 lilla64 ***** válasza:
87%

Na a töri tanárodról is megvan a véleményem.

Nyugodj meg,nem lesz világháború.

2019. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az erőszak két embertől függ, ha hagyod, akkor...
2019. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A 3. vh. - ha lesz - teljesen másféle lesz, mint az előzők.

Sokkal kevesebb katona fog rohangászni mindenfelé. Inkább messziről fognak támadni.

Megölni így könnyebb valakit, de megerőszakolni? Messziről?

Hogyan?

2019. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nyugi boogie!!!


Ha lesz III VH akkor nem érőszakolnak meg senkit. Ugyanis meghal mindenki


De ha letelepitik ide a négereket meg a sivatagi cigányokat akkor megerőszakolnak világháború nélkül is

2019. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Attól nem félek, az másabb
2019. máj. 12. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!