Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért nezik le a romákat?

Egyrészt énis, roma származásu fiu vagyok, es egyszerüen nemtudom elfogadni hogy, minden eggyes romát, egy kalap alá kell venni... perfect nem akarom agyon dicsérni magam, de én kulturált, embernek hiszem magam.... ahogyan a családom is az.

máj. 15. 11:45  Privát üzenet  

A válaszok
KALAP ÚR nevű felhasználó válasza:

Olyan ez mint a kínai áru. Párszor beleszaladsz hulladékokba, mástól is hallod hogy hasonlóan rossz volt a minőség, utána fenntartásokkal kezeled a kínai cuccokat. Pedig jó cuccokat is csinálnak, csak az arányaiban jóval kevesebb.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 15. 12:53 Privát üzenet

Én nem nézem le amelyikek becsületesek.Nekem is vannak roma barátaim,ismerőseim.

De akik ellopják a tyúkot az olból,a gyerekeik az utcán kéregetnek,és ha nem adsz trágárságot kiabálnak utánad,na azokat én se veszem egyenrangunak.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 15. 20:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az európai, japán, kínai nacionalisták miért nézik le az egyszerűbb népeket, bengáliakat, romákat, szomálikat, dinkákat, bantukat, szanokat stb?
Nemtudom miért de szerintem a barátaim rossz szemmel nézik hogy én szerete olvasni Miért?
Miért nézik le az emberek egymást az alapján, amit a másik olvas?
Akik csak magyarul vagy csak angolul olvassák/ismerik a Tűz és jég dalát (vagy nézik a Trónok harcát) azok ismerik a kifejezéseket mindkét nyelven?
Diák írók pályázatra beadott prózában mennyire nézik rossz szemmel a káromkodást?
A tartalomtól eltekintve nektek sem mindegy, hogy hogy nézik ki az adott könyv?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!