Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nezik le a romákat?

Miért nezik le a romákat?

Figyelt kérdés
Egyrészt énis, roma származásu fiu vagyok, es egyszerüen nemtudom elfogadni hogy, minden eggyes romát, egy kalap alá kell venni... perfect nem akarom agyon dicsérni magam, de én kulturált, embernek hiszem magam.... ahogyan a családom is az.
2019. máj. 15. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Olyan ez mint a kínai áru. Párszor beleszaladsz hulladékokba, mástól is hallod hogy hasonlóan rossz volt a minőség, utána fenntartásokkal kezeled a kínai cuccokat. Pedig jó cuccokat is csinálnak, csak az arányaiban jóval kevesebb.
2019. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lilla64 ***** válasza:

Én nem nézem le amelyikek becsületesek.Nekem is vannak roma barátaim,ismerőseim.

De akik ellopják a tyúkot az olból,a gyerekeik az utcán kéregetnek,és ha nem adsz trágárságot kiabálnak utánad,na azokat én se veszem egyenrangunak.

2019. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!