Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Városokat lepnek el a koreaiak?

Városokat lepnek el a koreaiak?

Figyelt kérdés

Komáromban lakom és feltűnt,hogy napról napra, hétről hétre egyre több koreai mászkál az utcákon, lakóépületek épülnek nekik, a város tradicionális éttermeit felvásárolják, reggel és este nyüzsögnek a városban. Autókat vezetnek,nem is akárhogyan a szó rosszabbik értelmében,baleseteket okozva. Nem skatulya elv, az összes úgy vezet,hogy némelyiknek szinte napok kérdése és összetöri a nem is akármilyen autóját. Felvásárolnak mindent amit csak lehet,tönkretéve ezzel a várost amelyet elcsúfít szinte a puszta jelenlétük.

Nincs bennem semmi rasszizmus, amikor megjelentek még szinte örültem is nekik,hiszen egy új kultúra,új emberek. De ami sok az sok.Egyre több van, és tönkre teszik a gazdaságot is. Komplett hoteleket vásárolnak meg, amelyek előtt szintúgy nyüzsögnek gyakran akadályozva a forgalmat és mit sem törődve a közlekedő autókkal.

Kíváncsi vagyok a véleményekre és a meglátásokra.


2019. máj. 19. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

„Felvásárolnak mindent amit csak lehet,tönkretéve ezzel a várost amelyet elcsúfít szinte a puszta jelenlétük.”


Mi ez ha nem rasszizmus?:D Csúfnak titulálod egy másik rassz képviselőit. Egyenesen vizuális környezetszennyezést kiáltasz:D

Mégis miért megy tönkre a gazdaság, ha adás-vétel zajlik, és vállalkozást üzemeltetnek emberek?

2019. máj. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Idegen kézbe kerül a város? Az unokájuk már magyar lesz.
2019. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mansour ***** válasza:
100%
Nem tudom, én Budapesten kívül még nem láttam koreait, ott is csak turistaként. Igaz, hogy Komáromban mostanában nem jártam. Mindenesetre furcsa amit írsz, honnan tudod egyébként, hogy koreaiak? Meg tudod egyáltalán különböztetni őket a kínaiaktól vagy vietnámiaktól?
2019. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Semmilyen rasszista szándék nincs bennem, kedves első válaszíró, ez "csupán" egy olyan ember kétségbeesett gondolatai aki e városban nőtt fel és megrémíti a gondolat, hogy ebből a történelmi városból egy gyárakkal teli, szennyezett levegőjű kihasznált romhalmaz lesz olyan emberek által akik fittyet hányva az egészre egy nap odébb állnak és egy másik várost tesznek tönkre.

A helyi média információiból tudom,hogy honnan jöttek. A városhoz közeli faluban pedig indiaikat szállásoltak el, mondjuk az ő számuk még elenyésző.

2019. máj. 20. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk, az SK Innovation féle beruházásról és hozzá kapcsolódó koreaiakról van szó?:DD
2019. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!