Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Dolgoztatok/éltetek már...

Dolgoztatok/éltetek már külföldön?

Figyelt kérdés

Mennyivel lehet ott jobban megélni,mint itthon?

Ja és hol voltatok?:)


2010. júl. 7. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
En az USA-ban elek. Jobban meg lehet elni, de tobbet is kell erte dolgozni! Ha viszont kemenyen es tisztessegesen dolgozol, megfizetik. Mibol latszik, hogy jobban meg lehet elni? Hogy a boltban nem nezed az elelmiszerek arat es a honap vegen sem azt kell kisakkoznod, hogy eleg lesz-e a penz a csekkek befizetese utan. Mondjuk szerintem mi eleg sporolosak vagyunk, de ha valaki itt dolgozik, nem 5 evet kell ra varnia, hogy onerobol kocsit vegyen.
2010. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hehe én is pont most akartam, egy hasonló kérdést feldobni.


1. válaszoló megírod azt is, h hogyan jutottál ki, minek köszönhetően, és konkrétan hova?!

2010. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A ferjem amerikai. Delen elek.
2010. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Finnországban dolgoztam egy évet.Szép hely,az emberek toleránsak és udvariasak,de szerintem nagyon zárkózottak.Az életszinvonal nagyon jó,annak ellenére ,hogy minden iszonyúan drága.Jókat tudok mondani erről az országról általában,de nekem nagyon unalmas volt ott,haza is jöttem!
2010. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jelenleg is külföldön élek. de éltem már angliában is , most épp németországban vagyok .
2010. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. júl. 7. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!