Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Dolgoztatok már animátorként...

Dolgoztatok már animátorként külföldön?

Figyelt kérdés
Szeretnék kimenni jövő évben negyed/fél évre animátorkodni és ezzel kapcsolatos tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Ti merre jártatok? Hogy fogadtak Titeket? Milyen cégen keresztül jutottatok ki? Milyen munkakörötök volt? Mik a pozitívumok/negatívumok? Mit érdemes magaddal vinni egy hosszabb útra? Hogy nézett ki egy napotok animátorként? Ilyesmikre vagyok kíváncsi és előre köszönök minden segítő választ!:)
2010. nov. 5. 17:02
1 2
 1/17 anonim válasza:

Én Törökországban voltam egy évet, velem egy korúakkal dolgoztam:) de persze ők nem magyarok voltak. Nagyjából abból álltak a napjaink hogy gyerekeket szórakoztattunk én medencében tartottam torna órát a felnőtteknek :) vizilabdáztunk.Végül is szórakozás :) nekem nem volt negatívumok vagy is hát a honvágy, de nem bántam meg hogy kimentem és ha tehetem majd mégegyszer kifogok menni! Barátságosak voltak az emberek amint megérkeztem rögtön küldtek ebédelni minden tök jó volt.Én úgy csináltam mintha nyaralni csak kényelmes ruhákat vittem, naptejet,gyógyszerokat...szerintem te is vigyél jó sok gyógyszert! És az EU Work-el mentem.

Sok sikert remélem te is jól fogod magad érezni:D

2010. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
voltak* bocsánat előző vagyok...ja és volt olyan hogy a magyaroknak segítettem mert nem tudták a nyelvet...
2010. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Hogyha most újra ki tudnál menni, hova mennél? Törökországba megint, vagy másik helyre?

Mit csináltatok a szabadidőtökben?:)

Volt időtök mászkálni a környéken?

Lehet hogy írok neked privit, mert még van pár kérdésem, ha nem bánod:))

2010. nov. 22. 23:29
 4/17 anonim válasza:

Bocsi rég nem néztem ide...:)

volt szabadidőnk este felé...és ki is mehettünk és ha tehetném más helyre is elmennék de jó volt Töröko. is:) nagyon iss

2010. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

jajj bocsi félre olvastam a kérdésedet

én a szabadidőmben vásárolgattam körbe néztem a városba semmi extra :P

2010. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És melyik cégen keresztül voltál kint?
2010. dec. 26. 15:58
 7/17 A kérdező kommentje:
Upsz, látom, Eu work:)
2010. dec. 26. 15:59
 8/17 anonim válasza:
Sziia megint én vagyok...az előző :) én találtam neked egy helyet Görögországban,ha érdekel írj privin ja és légyszives rd meg hogy milyen iskolai végzetséged van és milyen nyelveket beszélsz :) ha érdekel írj!
2011. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

Görögországban,Cipruson, Olaszországban. Az animátorok 4-5 csillagos szállodákban dolgoznak, dolguk a vendégek szórakoztatása, gyerekfoglalkozások, sportprogramok szervezése és levezénylése, esténként showműsorok szervezése.

Néhány szállodába tapasztalattal rendelkező táncos-koreográfusokat is el tudunk helyezni

Minél előbb várjuk a jelentkezéseket, mert később nem biztos, hogy lesz még lehetőség! Angol és német, vagy angol és francia, vagy angol és orosz folyékony nyelvtudás szükséges!

Elvárások:

- aktív, pörgős, magabiztos személyiség, aki nem fél megszólítani embereket

- jó kapcsolatteremtő képesség - felnőttekkel és gyerekekkel egyaránt

- kommunikatív és megbízható személyiség

- jó szervezési képességek

- vonzalom a sportok iránt - lehetőleg tapasztalat is

- nagy munkabírás


Munkakörök: sportanimátor, gyerekanimátor, all round animátor



Szállás és teljes ellátás ingyenesen biztosított, sőt néhány partnerünk az utazási költség megtérítését is vállalja.

Ha érdekel ajánlatunk, jelentkezz minél hamarabb. Munkába állás: április-május-június, és a minimum munkavállalás 4 hónap.


szóval ha érdekel ez a lehetőség írj és meg adom az elérhetőségeket! :)

2011. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy írtatok és hogy ilyen segítőkészek vagytok!!

Most úgy néz ki, ki fogok menni még ebben a hónapban vagy jövő hónap elején Egyiptomba, aminek nagyon örülök:)))


Egyébként akikkel ti álltatok kapcsoltban, őket hogy hívják?

Mert én a hotelanimation-nal vettem fel ismét a kapcsolatot és ők segítettek nekem, így most egy egyiptomi közvetítő csajszival mailezem le a dolgokat.

2011. jan. 13. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!