Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A sors megbűntetett? 24f

A sors megbűntetett? 24f

Figyelt kérdés
Gyereknek is különc, furcsa voltam sosem voltak barátaim, átlagnál intelligensebb vagyok, mégsem volt barátnőm, barátaim, sosem járok sehova, közönyös vagyok már mindennel...

2019. jún. 14. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Szia, lehet, hogy Asperger-szindrómád van. Ebből kell kihoznod valami jót. Megtanulhatsz önállóan élni, lehet boldog életed.
2019. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
STOP SORS
2019. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És azt akarod, hogy ne így legyen?
2019. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű egy nálad nagyobb erőnek, vagy tőled független erőnek tulajdonítani, hogy ő tehet arról, hogy neked nem megy valami. Így teljes felelősséget át tudod hárítani és jól becsapod saját magadat.

A kérdés, hogy te is magadat akarod átverni azzal, hogy a sorsra kened, hogy intelligenciád miatt vagy közönyös, vagy hajlandó vagy különböző kommunikációs stílusokat megismerni és tudatosan használni és személyiségedet fejleszteni?

2019. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem :)

Én is hasonló vagyok, csak én a sok csalódás után zárkóztam be mégjobban.

Nem büntet a sors.

Ha nem szereted a hangos, bulizós helyeket, menj a természetbe sétálni, vagy bármilyen hobbit űzni, csináld amit szeretsz, ami boldoggá tesz! 🙂

24/L

2020. jan. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!