Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sofőr/rakodó vagyok egy cégnél, sofőr mióta jogsim van.

Ha vezetek, kapok rakodót, mivel a szerződés minimum 2emberre szól.

Emberünk egy 4ajtós szekrény, roma, erőszakos.

Vezetés közben dirigálna, menjek innen, menjek onnan, álljak ide-oda, nem jól csinálom, nem vezetek jól.

Hiába mondom mit hogy csinálok(nincs jogsija) akkor is neki van igaza.

Én már betelefonáltam, hogy ne tegyék mellém, így is lett.

Ám mikor ezt megtudta, minden szarnak elhordott más sofőröknek, illetve ment apumhoz panaszt tenni, hogy én nem akarok vele menni.

Ez tegnapi eset, ma engem kivettek szabira, ám, már hívtak, hogy minden szarnak elvagyok hordva.

Srácot már 3sofőr utasította vissza, illetve a főnökömmel is összekapott.

Mit tennétek a helyemben?

Mikor elmeséltem a napot a főnökömnek, első mondata hogy akkor kivan rúgva, tehát az utolsókat rúgja a srác, én pedig mondtam, hogy nyugodtan maradjon csak(én hülye)



2019. jún. 26. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
80%

??? Csak én látom úgy hogy itt nincs semmi tennivaló?


Eltették tőled, az meg hogy dumál nem jelent semmit, a duma csak duma marad,mindenki értelmes ember tudja,valószinüleg senki nem tulakdonit neki jelentőséget.


Befogni a száját úgy se tudod, ha meg elkezdenél vergődni hogy "jajj ne hordj el minden szarnak vagy ez lesz meg az lesz".... Szóval a gyerekes kavarással lesüllyednél az ő szintjére.

2019. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!