Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tucc olyat, aki roma - magyar...

Tucc olyat, aki roma - magyar vegyesházasságba házasodott és pórul járt?

Figyelt kérdés
Ha igen , hogyan ?
2010. júl. 9. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Ejnye, ejnye, érvanyagra vadászunk?
2010. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az, ha valakinek rosszul sikerül a hátassága, az nem a származástól függ. "Tucc" magadnak egyébként magyartanárt a környéken?
2010. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Makimajom , szerinted ki engedte írni " tudsz " - ként a kérdést ? Előbb ismerd meg az oldalt , aztán gyere el taníts nekem magyart , bár kivert fogakkal nem egyszerű a dolog .
2010. júl. 9. 16:20
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem házasság volt szerencsére......én jártam 1 évig egy cigánylánnyal(kedves,nyugodt lány volt ,tiszta,szép és dolgozott)alapjában véve nem jártam vele pórul,de tény ,hogy a két nép közötti szokásbeli különbségek miatt szakítottunk,legalábbis részben.22 éves vagyok,Ő 19 volt mikor megismertem és már mindenképp házasodni akart volna és gyereket szülni,és valami hihetetlen módon ragaszkodó volt,a nap 24 órájában velem akart lenni......Valljuk be,egy 21 éves fiú a magyaroknál elég ritkán alapít még családot....Szóval pórul nem jártam,de tény ,hogy teljesen más emberek, mint mi.
2010. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
74%
Ebből a megnyilvánulásodból kiderült, hogy te egy faxkalap roma "raj" cigány vagy :DXD
2010. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Roma - Romával házasodjon, ne magyarral. Teljesen más a kulturánk meg a szokásunk. Egy magyar ne akarjon romával lenni főleg ne házasodni. Én romalány vagyok és sosem kezdenék egy magyaral se, nem jönnénk ki egymással. 20/cl
2010. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2010. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Roma férfi volt a párom. A családja nagyon kedves volt velem, kedvesebbek, mint a saját családtagjaim. A párommal nem sikerült a kapcsolat végül, de nem azért, mert roma volt.

(36/N)

2010. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 dag ***** válasza:
86%

17:05


Hogy te milyen hülye egy nő vagy.....


Waze ha szeretek valakit akkor azt szeretem!! Legyen az magyar, vagy roma, vagy zsidó, vagy akármi....

Nehogymár elő legyen írva hogy a roma csak a romával, a magyar meg csak a magyarral házasodhat!



Amúgy meg a kérdésre a válaszom:

Egy rosszul végződő házassághoz nem kell romának lenni!

2010. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
96%

A válasz megírásának időpontja: 07-09 17:05

Na hát először is,nem igaz amit te írtál, mert mi van abban a helyzetben, ha én magyar emberek között nevelkedem 16 éve.Akkor miért ne jöhetnék ki magyar sráccal?Sőt kijelentem, hogy magyar férfival akarok majd jó pár év múlva családot alapítani:) Gondolom rájöttetek hogy roma vagyok:(Úgyhogy megkérek mindenkit hogy ne általánosítsanak, mert bizony vannak kivételes esetek.


Ui.:soha nem jönnék össze roma pasival :S(lehet lenéző, de ez van)

2010. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!