Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Na mit szóltok? Vagány csávók...

Na mit szóltok? Vagány csávók a rendőrök (avagy bankrablás magyar módra)?

Figyelt kérdés

Egy vidéki városban már másodszor törénik ilyen viszonylag rövid idő alatt, és tegnap is detto ugyan ez.


Egy 50-es ürge besétált a postára, tegnap meg egy takszövbe és egy késsel követelte a pénzt, az ott dolgozók meg kiröhögték, és aztán hű de "kemény küzdelem árán" a rend őrei elkapták vagy 8 kocsival oda sietve :) Állítólag szerencsétlen fószer még sánta is volt.


Szerintetek ilyen egy bankrablás?


Olyan rohadt nagyfiúk tudnak lenni rendőreink, de ha egy ilyen amolyan nyugatiasan zajlana le, és a kiérkező rendőrjárőr nem csak úgy simán elkapná és megbilincselné az illetőt, hanem egy golyózápor fogadná őt, akkor is ilyen nagyfiúk lennének?


Nagyon kemény, és ez az ürge is baszsus "bankrablásért" ki tudja hány évtized börtönt fog kapni.

Szánalmas komolyan.


Nem nevetséges egy kicsit ez a magyar reality ?


2010. júl. 10. 07:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Honnan tudhatták volna a rendőrök,hogy hányan vannak a rablók? A riasztók ezt nem jelzik!

Szerinted mit kellett volna tenniük? Bocsánatot kérni az ügyetlen pasastól és szabadon engedni?

Te vagy a szánalmas,nem a rendőrök.

2010. júl. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel...én meg örülök, hogy tavaly óta sokkal több a rendőr a városunkban, mondjuk pár kocsit adhatnának még nekik
2010. júl. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
egyetértek az első válaszolóval,szánalmas vagy
2010. júl. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

nem erről van szó, na de akkor ne úgy adják elő magukat, hogy hű de elkapták a bankrablót :) lehet h még elő is léptették őket amiért ilyen hős tettet hajtottak végre


de nem ez a kérdés !!!


érted, kiérkezik az egy rendőrautó először a két járőrrel, és mi van ha bent van 6 gépfegyveres ? szted akkor is ilyen bátrak ?


szal csak a szánalmasságot próbálom érzékeltetni meg azt h egy amolyan nyugati módra elkövetett bankrablás esetén aztán full nem tudnának mit tenni, állnának ott mint két fax


vagy szted fel vannak erre készülve ?

2010. júl. 10. 07:19
 5/18 anonim ***** válasza:
előadják magukat? szerintem, az újság megjelenésekor ők maguk is meglepődnek....médiahajcihő, nem önfényezés
2010. júl. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

ezeknek még több kocsit ?? basszus követted az utóbbi idők autó-beszerzéseit ? azt a jó isten, hogy ezek mennyi pénzt kibaxtak autókra, sztem a golf vagy az opel astra-korszaknál nyugodtan megállhattak volna, nemhogy itt légkondis luxus-terepjáró a mi pénzünkből !!!!


szal ez egy hatalmas pazarlás, persze aztánm tesznek rá és legyilkolják szerencsétlen autókat semmi perc alatt, de nagyon durva ...


azt mondjátok több rendőr kell az utcákra .. na okés, ám legyen, lehet mászkálni a városban gyalogoosan, miért lett ez olyan általános, hogy mindegyik segge alá kell egy drága autó ? és hát már említettem, de továbbra se értem, miért kell nekik luxus-terepjáró ..... azért ez se durva túlzás ???


persze én vagyok a hülye, de ne feledd, a mi pénzünkből menőznek ... én kicsit helyrehoztam volna anyagilag a rendőrséget, és az opel astra-korszaknál stoppot rendeltem volna el, gondoljátok el mennyi pénz az azóta ! és akkor persze a vezetés megint egy nagy kérdés, de ezt már ne is firtassuk, mert ez meg egyenesen undorító


http://www.youtube.com/watch?v=lsR6DOkF0vk


(sztem itt is egy bankrabláshoz siethettek)

2010. júl. 10. 07:26
 7/18 anonim ***** válasza:
nem követem az autóbeszerzéseket, mert baromira nem érdekel, nálunk kevés a rendőrautó, kéne nekik még kettő....
2010. júl. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

07:21 lehet h igazad van persze, csak egy késes sánta emberhez akit már az első rendőr megbilincselt, miért kellett még 8 másik autó, meg olyan utcai jelenetet csinálni mintha filmforgatás lenne --- jártam arra, órákig ott villogtak a járdán, az úton, mindenhol tulképp a semmiért, és el se lehetett menni arra


bezzeg emlékszem amikor ettőúl a takszövtől nem messze egy ékszerboltot rámoltak ki, na ne aggódjatok, azt a mai napig se kapták el, pedig az is egyszerűen elsétált onnan, szal látjátok még csak géppisztoly se kell, elég ha sánta az illető :))

2010. júl. 10. 07:29
 9/18 A kérdező kommentje:

07:27

pedig érdekességképpen követhetnéd, iszonyatos pénzek mennek ki erre tök indokolatlanul, AMI A MI PÉNZÜNK !!

2010. júl. 10. 07:30
 10/18 anonim ***** válasza:
miért érdekeljen? tudok tenni ellene valamit? megválasztottátok Viktor bát...lehet rajta számon kérni ;)
2010. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!