Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Wattpadon a karakterhez egy...

Wattpadon a karakterhez egy képillusztrációt honnan szoktatok szedni/szerezni?

Figyelt kérdés
Wattpadon egy könyvet szeretnék írni de a karakterek ez nem találok semmilyen képet (mondjuk van egy lány karakterem és hozzá egy lány képet instán vagy hol keressem?) remélem le tudtátok venni mire gondolok😊 A válaszokat előre köszönöm😊

2019. júl. 7. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Szia!


A Gugliba beírod a képekhez a témát - amit keresel -, és aztán letöltöd. TE tudod mit keresel.

Pl. Ha te lányról keresel képet, akkor beírod:

szőke, kék szemű lány.

Vagy teszem azt, piros ruhás lány.

Valahogy így. :)

2019. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!🙂
2019. júl. 7. 12:10
 3/7 Miwato válasza:
100%

Én tudom javasolni a Pinterest, vagy a We Heart It nevezetű alkalmazást.^^ innen képeket tölthetsz le, ugyanúgy mint ha beírnád Google-ba.


És azt is tudom javasolni: ne magyarul írd be. Hanem angolul. Magyarul kevesebb találatot kapsz mint ha angolul írnád be.^^ (Mellékesen megjegyezném: ez vonatkozik a Googlera is.)

2019. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Pinterest ❤
2019. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Penterestről lehet a legjobb képeket szerezni
2019. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért nem rajzolod meg?
2019. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak mondom neten a képek többségét szerzői jog védi. Nem használhatjátok csak fel úgy. Bárki jelenthet sajnos. Ajánlom a character maker alkalmazásokat telóra, vagy online. Nagyon jók.
2019. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!