Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj hogyha valaki megkérdez...

Az baj hogyha valaki megkérdezné tőlem, hogy szerintem melyik kitalált karakterhez hasonlítok a legjobban Sheldon Coopert mondanám?

Figyelt kérdés
Annyi a különbség, hogy nála azért kicsivel jobban hasonlítanak a szokásaim, viselkedésem az átlag emberekéhez (de tényleg csak kicsivel), és felismerem azokról a dolgokról, hogy bunkóságok amikről ő nem.

2017. júl. 25. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Elképzelhető, hogy csak te látod így.


Pl írsz beosztást a fürdőszoba használatára, és a hét egy adott napján mindig ugyanazt eszed?

2017. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Elméleti fizikus vagy és a fekete lyukakkal foglalkozol?
2017. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Olyan ne akkarj lenni mert nagyon ragaszkodik a saját világához meg szabályaihoz.Szerintem a valoságban a munkályában is rossz lenne.
2017. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

"Munkályában":'DDDD OMG.


Egyébként szerintem is csak Te érzed így. Ezt nem bántásból mondom, de Sheldon úgy van megcsinálva, hogy bár nagyon fárasztó, de egy igazán kedvelhető karakter és nem csodálnám, ha néhány "csodabogár" szeretne rá hasonlítani.

2017. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer, amikor a családdal az Agymenőket néztük, megkérdeztem a szüleimet, hogy melyik karakterhez hasonlítok a legjobban. A válasz Seldon volt.


Hogy miért?

- Elméleti kémiát tanulok.

- Próbálok egy fürdőszoba napirendet ráeröltetni a családra, hogy ne húzzuk egymás idejét azzal, hogy a másik elött megyünk be zuhanyozni.

- Néha tulságosan őszinte vagyok.


Ellenérvek:

- Normálisabb, más jellegű barátaim vannak.

- Nincs lakótársi szabályzat.

- Nem vagyok kocka, mint ő.

2017. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Üdv, 18 éves lány vagyok, diagnosztizált asperger szindrómás vagyok, bár terápiára egy ideig jártam, nem ismerem fel arcmimika alapján az érzelmeket, valamint nem értem a szarkazmust és az iróniát, ezáltal sokszor tartanak bunkónak és akaratlanul is teszek keresztbe embereknek. Nehezen értelmezem az érzelmeket. Nehezen boldogulok, nehezen illeszkedem be emiatt és korábban sokat bántalmaztak emiatt. Kiskorom óta foglalkoztat a fizika, még gimnazista vagyok de miután svájci származású vagyok, régebben jártam Genfben egy fizika táborba nyaranta és azóta van kapcsolatom az ottani egyetemmel akik támogatnak amennyiben fizikával kapcsolatos segítségre van szükségem, ez természetesen nem az iskolai tananyagot érinti hanem a saját kidolgozatlan elméleteimet és azok bizonyításait. A jövőben is a fizika valamely kategóriájával foglalkoznék.

Ajánlották a sorozatot és meg kell mondjam, megdöbbentett és megnyugtatott Sheldon karaktere, kevésbé érzem magam furcsának és segített is hogy megértsem az ő helyzetéből, hogy egy átlag neurotipikus ember aki Sheldon személyiségének ellentéte mennyivel érzékeli és reagálja le máshogy Sheldon megjegyzéseit.

Korábban a saját helyzetemből kiindulva azt mondtam volna hogy te szerencsétlen, amiért felismertél magadban valahány Sheldon vonást, de szerintem jó dolog kitűnni az átlagból.

2017. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Előző vagyok újra:

A napirendes szerződéses dolog nálam is elég szigorúan zajlik, fontosnak tartom hogy minden rendszerezve legyen és nem szeretem a változásokat, a szabályzatokkal voltak problémáim a kollégiumban ahová a szüleim száműztek különcségem negatív jellemeinek okán, de ezek már simán az Asperger szindrómára jellemző vonások, amivel egyébként Sheldon karakterét is leírják néhol.

2017. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!