Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy homoszexuális emberről...

Egy homoszexuális emberről miért gondolják automatikusan, hogy nem lehet hazafi?

Figyelt kérdés

Én meleg vagyok és szeretem a hazámat, szeretném ha minél több magyar születne és arról nem tehetek, hogy én nem vonzódom a nőkhöz, ezért természetes úton "nem lehet" gyerekem.

Annak se örülnék, ha a migránsokat beengednék, sőt ellene vagyok.



2019. júl. 18. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Mert a jelenlegi politikával nem kompatibillis. És ők gondolják ezt így.
2019. júl. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tegan17 válasza:
100%
Szerintem nem foglalkoznak azzal, hogy hazafi vagy nem egy homoszexuális személy, csak arra gondolnak, hogy homoszexuális és a konzervatív nézeteikkel nem tudják összeegyeztetni, ezért ha kell mondvacsinált kifogásokat is keresnek.
2019. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Te fideszes buz1.
2019. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az olyan emberek nagy része, mint a fideszesek, nagyon szűk látókörű. Nem véletlen, hogy a Fidesz nemzetpolitikája olyan egyszerű, mint a faék: a hülyékkel is meg kell értetni, amit propagálnak, és ez sikerül is nekik. Persze, amihez több ész kell, azt már nem értik, hiszen azt nem nyomják az agyukba ezer médiumon keresztül 0-24-ben.
2019. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Mert azt hiszi az agymosott köztudat, hogy ha valaki különbözik egy átlagos embertől(rassz,nemi identitás, politikai vélemény..stb által) az minimum liberális, de inkább baloldali. Ez szerintem főként kishazánkban igaz, mert máshol nincs egy olyan beteg kormány, mint itt.
2019. júl. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
4-es nagyon jól mondja. A fideszesek nagy része elég korlátolt.
2019. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amikor volt ez a Ájiccukmegbüzzzsejt kampányt akkor az öcsém még általánosba járt. Olyanokat hallottam tőle hogy amikor mesélte néhány másik srácnak hogy megyünk brüsszelbe rögtön egy ilyen 3.-os horda elkezdett kiabálni hogy állítsuk meg brüsszelt. Értitek már 8-9 éveseknek is az van meg higy brüsszel rossz onnan jön a soros bácsi.
2021. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!