Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 29 évesen meg lehet még...

29 évesen meg lehet még tanulni rajzolni? Megérné?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Meg lehet bármikor, de sokáig, sok-sok évig tart. Nagyon elszántnak kell lenni hozzá. De nem lehetetlen.
2019. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

A jó grafikusra mindig van kereslet, és nemcsak idehaza. Tehát megéri, de rengeteg munkát kell belefektetned ám.

Én úgy látom, mangában még mindig nagy pénz van, erre érdemes lehet ráfeküdnöd.

2019. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Nézz utána a jobb agyféltekés rajztanfolyamnak.
2019. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A jobb agy feltekesen fenykeprol tanulnak rajzolni ugye? Erdeklodd meg elotte, hogy fenykepet masolnak-e, vagy elo modellt rajzolnak. Ha fenykepet, Akkor hanyagold, mert ugy soha nem lesz igazan tudasod. Keress hagyomanyosat, persze kepzett tanarral. A nelkul, nem fogsz terben gondolkozni, hacsak nem terbol tanulsz meg rajzolni. Bizonyos kessegek csak terrol valo rajzolas segitsegevel alakulnak ki, amiket aztan akkor is hasznositani tudsz, amikor fejbol probalsz rajzolni. A kep 2dimenzios vagyis pl az agyad nem fogja megtanulni, hogyan epul fel egy forma es, hogyan futnak egymasba, emiatt a kepzeletbol valo rajzolas is bajos lesz.
2019. aug. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megérné-e? Minden tudás olyan kincs, amit soha el nem tudnak venni tőled.
2019. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De meg lehet belőle élni?
2019. aug. 18. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Én 35 évesen kezdtem el olajjal festeni, Isten segített. Ezek a dolgok Isten ajándékai. Pl. akinek nincs érzéke a zenéhez, ne tanuljon gitározni pl., elvesztegetett idő.
2019. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg 35 évesen kezdtem el olajat szőkíteni, Isten segített. Kár, hogy most egy rács választ el tőle, mert alaposan valagba rúgnám.
2019. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!