Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Meg lehet tanulni rajzolni...

Meg lehet tanulni rajzolni annyira, hogy meg tudjam örökíteni a dolgokat, amit szeretnék? Néha olyan szívesen lerajzolnék egy-egy pillanatot, de sajnos nem vagyok valami nagy "művész".

Figyelt kérdés

Régebben rajzolgattam, sikeredett egy két jobb (a linken az egyik legjobb kinézetileg, de ez sem hasonlít arra, aki lenni akart :D.)

Egyszer nekikezdtem a jobb agyféltekés munkafüzetnek, de akkor nagy lefárasztott, és felhúzott, hogy nem megy a dolog. Most gondoltam újra nekikezdenék. Vagy mivel próbálkozzam?


[link]


2015. dec. 26. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy egy-egy pillanatot megörökíts nincs szükséged arra hogy profin rajzolj embereket vagy tárgyakat a legapróbb részletekig , próbálj meg csak érzelmeket festeni a dolgok ritmusát papírra vetni , ez nem fog egy kész érthető képet adni mint pld egy csendélet vagy egy portré de van lehet olyan művészi .


A Fönti dolog csak egy ötlet , ez a fajta festés ( avagy rajzolás ) amikor az érzelmeket fested meg sem megy mindenkinek de érdemes kipróbálni lehet tehetséges vagy ebben ...

2015. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az adott pillanatot akarod megörökíteni akkor inkább fotózni tanulj meg.

Rajzban, festészetben én az érzelmeket, egy hangulatot próbálok elkapni. A sajátos nézőpontomat átültetni a papírra, vászonra. A pillanat megfagyasztására ott van fényképészet :D

Ne ezért akarj megtanulni rajzolni. De ez csak az én véleményem :D

2015. dec. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok fotózgatni :D ... meg hát van amikor fotózni nem lehet, és szebb lenne egy rajzban :)Nem tudom ezt így leírni, bár nyilván sosem fogok tudni olyan szépen rajzolni, hogy teljesen élethű legyen amit lerajzoltam XD
2015. dec. 27. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!