Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hamis Nyugat példányt sóztak...

Hamis Nyugat példányt sóztak rám? Több lent

Figyelt kérdés
Irodalmárok, bölcsészek, bárki aki jártas a témában, segítsetek kérlek! Ma antikvárium napot tartottam, bejártam vagy nyolc kilencet. Az utolsóban megláttam a pénztárnál kiállítva két Nyugat példányt. Rögtön mentem is, nekem ez kell, ha maradt rá pénzem megveszem. Megkérdeztem az eladó csajt, azt mondta persze, persze eredeti, 1500-ba kerül. Kicsit furcsálltam az árat, de hát, a csaj azt mondta eredeti, kimerült is voltam, meg baromi boldog, hogy találtam egyet, hát megvettem. Aztán most este kezdtem el agyalni, hogy talán egy kicsit olcsó volt, engem meg valószínűleg átvertek. Vagy valóban lehetséges, hogy csupán ennyibe került? Ha valaki esetleg olyan király, hogy képek alapján megmondja, annak szívesen küldök képet is. :D

2019. aug. 16. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Reális ár.
2019. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
2019. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Miért hamisítana bárki 1500Ft haszonért?
2019. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira azért nem kuriózum ez a lap, többtízezer példány napvilágot látott belőle, nem ritkák, mint a fehér holló a példányai.
2019. aug. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel egy csomó dolog van már ADT-n vagy online, simán lehet, hogy ennyit ér. Egy havi ADT előfizetés mondjuk jobban megéri.
2021. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!