Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kecskemét környékén hol lehet...

Kecskemét környékén hol lehet képzöművészeti kiállítasokra pályázni?

Figyelt kérdés

Művészeti iskolába jártam és tavaly érettségiztem azóta nem igazán foglalkoztam vele fősuliba nem vettek fől jelenleg dolgozom viszont mostanában elkapott a hév és a fejembeszállt hogy nem kéne annyiban hagyni a dolgot és csak kezdenem kellene valamit.


Keresgéltem a neten hogy van e valami de nem találtam csak általános iskolásoknak és középiskolásoknak, felnött kortárs művészeti kiállitást nem.


Arra lennék kiváncsi hogy tud e valaki ilyenről ami lehetőleg Kecskemét környékén van de az sem gond ha távolabb van



2019. okt. 29. 20:22
 1/1 anonim válasza:
a muveszetis foiskolak a legundoritobbak, szinte csak protekciosakat vesznek fel.
2019. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!