Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Férfi alakmodellt is keresnek?

Férfi alakmodellt is keresnek?

Figyelt kérdés

Ha igen, kik, hol, milyen munkákra? Szeretném magam kipróbálni, ha alkalmas vagyok, de nem tudom hogy milyen feltételek vannak, és míg nem vagyok biztos abban h alkalmas vagyok, nem akarom magamat beégetni, hogy "házalok".


Meg nem is ismerek ilyen sulikat/egyetemeket. Bár nem kizárólag a suliknak vállalnék ilyesmit, csak azt hiszem mégis arra van leginkább esélyem.


Igazából nekem december második felében lenne jó, meg hétvégente inkább, mert amúgy dolgozom Budán.



2019. nov. 9. 02:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, de abban ne reménykedj, hogy majd bárki is utánad megy ezzel.
2020. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, természetesen nem képzelem, hogy utánam jönne bárki. Viszont netes keresőkkel alig találni ilyen hirdetéseket. Kb a pécsi egyetem,meg arhívban az Egri.
2020. jún. 22. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Na, ezért mondtam, hogy nem mennek utánad.

Neked kell felhajtani ezeket, pl. ismeretség alapján.

2020. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez azért fura,mert máshol pedig azt olvasni, hogy alig találnak modelleket, max néhány nő jelentkezik, aki alkalmas. Pasiból meg szinte csak idősek, túlsúlyosak
2020. jún. 22. 15:58
 5/6 A kérdező kommentje:

Másrészt sajnos nincs a szűkebb ismeretségi körömben olyan személy,aki otthon van a témában.


Te művész vagy?

2020. jún. 22. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Én grafikus iskolába járok. Sztem minden iskolának meg vannak a saját modelljei, de érdeklődj iskoláknál. Kérdezd meg szükség van-e modellre
2020. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!