Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy művész értékét a legjobb...

Egy művész értékét a legjobb munkája határozza meg, vagy a munkáinak az összessége?

Figyelt kérdés
2019. nov. 15. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább az utóbbi.


Az énekesek esetében is vannak az egy slágeres csillagok, akikről később az életben nem hallunk többet.


Ebből kiindulva nekem többet jelent az egész munkássága, mint egy kiemelkedő alkotása.

2019. nov. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

A kettő keveréke, de nagyobb hangsúly az utóbbin van szerintem.

Én abban hiszek, hogy bár a művészet kell egyfajta érzék , de szerintem kell a tudatosság és koncepció is.

Lehet valaki szerencsés és egy művet össze hozhat jól, de ilyenkor maga a mű lehet értékesebb önmagában, mint maga a művész, ha lehet így mondani.

Különösen igaz ez fotózásnál a mai világban.

2019. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem. Az IDŐ. Az idő az a tényező, ami lemossa a koszt a gyémántról, és az örökké ragyog, a szemét viszont eltűnik.


Lehet, hogy egy csodálatos művész műve évekig-ávtizedekig kallódik, mígnem felfedezik, és rájönnek, hogy egy isteni mű van a kezükben, amiről még csak nem is tudtak. Sok művész tiszteli annyira az ALKOTÁST, és nagybetűs Művészetet, hogy nem a facebookon csinál magából agyonreklámozott díszpojácát.

2019. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!