Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Törőcsik Mari vélemények?

Törőcsik Mari vélemények?

Figyelt kérdés
Talán nem él(t) olyan színművész, aki annyi díjat kapott volna, mint Törőcsik Mari. Nem szeretném vitatni ezeket, inkább csak értetlenkedem egy kicsit rajta. KB 10 filmjét láttam, de -érdemei felismerése mellett- ez nem világította meg, miért lenne olyan egyedülálló jelenség a kultúrában. Sajnos nem lesz már szerencsém őt színpadon látni, így olyanok véleményét kérném elsősorban, akik megtapasztalhatták élőben az ő tehetségét! Tényleg akkora ikonja ő a magyar művészetnek, mint azt elismerései mutatják? Vagy melyek azok a filmek, amik megmutathatják nekem is, hogy valóban, ő az egyik legnagyobb?

2019. nov. 18. 20:09
 1/4 anonim válasza:
Körhinta, Édes Anna; ezekben nagyon szépet alakít például.
2019. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem Törőcsik Mari olyan, mint Judi Dench. Szimpatikusak, de számomra túlértékelt mind a kettő.
2019. nov. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vasvirág c. film, abban az alakításának a finomsága a lényeg.
2019. nov. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Isten nyugosztalja!
2021. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!