Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik művészellátó webáruházb...

Melyik művészellátó webáruházban lehet jobb minőségű papírokat és ceruzákat venni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 12:27
 1/8 A kérdező kommentje:

Már találtam egy oldalt, de milyen ceruzát ajánlotok grafit rajzhoz?

[link]

2010. júl. 20. 12:44
 2/8 anonim ***** válasza:
a felszab téren a legjobb alsó szint a müvészellátó
2010. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia a webáruházban nem tudok segíteni, de ami elég jó művészellátó az a Nagymező utca 45-ben van. Az első hozzászóló ezt linkelte be. Itt vannak papírok is. De ha igazán sokféle papírból akarsz válogatni, esetleg szükséged van íves méretűekre is, akkor menj el a Pantonba. Van egy a Deák Ferenc téren és kőbányán is.

Még a Pannon Color is elég jó művészellátó, de ha csak ceruzára van szükséged bármelyik kisebb ellátó is megteszi.

2010. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ja és a ceruza (előző hozzászóló vagyok) Attól függ, mit akarsz rajzolni. Ha valami nagyon aprólékosat, sok finom vonallal, akkor keményebbet válassz. HB-s az a mazochistáknak való, nem lendületes rajzok készítésére. De mondjuk egy 2B-s az elég jó a finomabb részletekhez. A legjobb az ha veszel egyet egyet 2B,4B,6B-s cerkákból. 8B-nél nagyobbat ne vegyél, mert azok kamu ceruzák, mivel a 8b-s puhaságnál nem lehet tovább puhítani a grafitot.
2010. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A környékünkön sajnos nincs művészellátó. 1 van 30 km-en belül, de 2 ecsetet vettem, és annyival többe került, hogy interneten szállítással lett volna annyi ugyanaz.


Ceruza márkájával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.

Eddig Lyrát vettem, de a puhábbak nagyon hamar elfogynak.

2010. júl. 22. 13:49
 6/8 A kérdező kommentje:
És szénceruzát is akarok venni. Nekem ami van az könnyen törik, és karcolja a lapoz.
2010. júl. 22. 13:52
 7/8 anonim válasza:

Szia én is rajzolok, főleg portrékat..Az én cerkáim ugyan nem szuper márkásak, de az üzletben egyszerüen a jó minőségüt kértem..Van pár márka,ami valoban garancia ezek:Derwent, Faber-Castell, Cretacolor.

Nekem egy portré rajzoláshoz szükségem van a B-stől, a 8B-ig,HB, H-stól az 5H-ig, F, rotring cerkára, gyurma radirra, és elektromos radirra,és sima radirra..

Nekem a legjobban bevált papir a vastag nyomtatópapir..Ezen nagyon jó rajzolni.

Ha gondolod nézd meg a rajzaimat:) ttp://picasaweb.google.com/kabocaszamoca/PortrekRitrattiRajzGrafika?feat=directlink

2010. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bocsi lemaradt a linkből: [link]
2010. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!