Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ismertek olyan portált, ahol...

Legyenszépnapod! kérdése:

Ismertek olyan portált, ahol írásokat lehet publikálni, és színvonalasabb, mint a Wattpad?

Figyelt kérdés

Egy olyan portált keresek, ahová közzé tehetem az írásom, és olvashatom másokét.

Eddig a Wattpadot találtam, de ha őszinte akarok lenni, az nem valami színvonalas, és rengeteg olyan írás van, ami igazából nem könyv, csak rajzok gyűjteménye stb.


Ha valaki tud ilyesmit, azzal sokat segítene.


Előre is köszi a válaszokat.



2019. dec. 31. 13:37
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
47%

[link]


magyar?


tortenetek hu -n kivul en nem ismerek mast

2019. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Merengo?
2019. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én az AO3 felületén publikálok magyarul, bár maga az oldal angol nyelvű, és többségében angolul írnak-olvasnak ott, mégis (véleményem szerint) egy jó, és színvonalas lehetőség. Kevés angol tudással is remekül használhatóak a felkínált funkciók. Fanfiction-ok számára hozták létre, de ugyanúgy lehet rajta eredeti-saját műveket publikálni. Szerintem egy próbát megérne.

Egyszerű a szabályrendszere, és nem kötnek bele dolgokba, sőt, még a beépített helyesírás ellenőrzője is hasznos. ((Olyan helyesírásra áll be, amilyen nyelven írsz - tehát magyar nyelvnél az angol neveket /b kifejezéseket aláhúzza pirossal.))


[link]

2019. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megan! Te milyen néven publikálsz Ao3-n? Szivesen olvasnék tőled. :)
2020. jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!