Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Színházi előadásoknak miért...

Színházi előadásoknak miért nincs fóruma, ahol meg lehetne beszélni, hogy kinek hogy tetszett?

Figyelt kérdés

Vagy van, csak még én nem találkoztam vele?

A filmekre rákeresve ezer véleményt találunk, meg cikkeket, kritikákat.

Színházi előadásnál nagyon ritkán találkozok akár csak egy cikkel is, de véleménnyel meg egyáltalán nem.

Pedig a színház, ahová járok, közel 500 férőhelyes (nem Budapest), és 2-3 hónapig műsoron van egy darab, tehát több ezren, több tízezren látják.

Nincs igény ilyen platformra, vagy mi az oka?



2020. febr. 2. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Színházba 90%-ban az 50+ korosztály jár. Nekik nincs igényük erre.
2020. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem biztos, hogy nem lenne igény rá, csak még senki nem csinált olyan oldalt neki. Talán itt az ideje kérdező.
2020. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én nem üzemeltetek honlapokat...

Nem is értek hozzá.

Van állásom, ami más jellegű.

Akik pl. a port.hu-t és ilyen oldalakat üzemeltetnek, nekik ez a profiljuk.


Első: szerintem te se nagyon voltál még.

Közel sem igaz az állítás, hogy főleg 50 felettiek járnának.

Rengeteg a fiatal, tizenévesek, huszonévesek, harmincasok.

Én is teljesen vegyes előadásokra járok, nem csak komoly, klasszikus előadásokra, így többféle stílusnál is látom, hogy sok a fiatal.

Egyébként, még ha igaz is lenne, ma az 50+ -osok is erőteljesen neteznek, a buszon, villamosok ők is ugyanúgy a facebook-ot pörgetik, mint a tinik.

60+ -os szüleim is ott játszanak, de ma már nagymamák is ott videochatelnek az unokákkal, nem vezetékes telefonon beszélnek, mint régen.

2020. febr. 2. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnek fogalma sincs, miről beszél. :)


Kérdező: van fórum! Igaz, nem olyan aktív, mint 10 éve, amikor ott éltük kb. az életünket :D, de van!


lapforum.lap.hu - ezen belül musical.

Még ha nem is musical műfajú, amit te szeretsz, akkor is itt érdemes nézelődni, mert ez a legaktívabb.

2020. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszönöm szépen!
2020. febr. 3. 16:40
 6/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem, sajnos ott inkább celebekről van szó, akik részben színházi színészek.

Én a debreceni Csokonai Színházba járok, az itteni előadások érdekelnének, nem ilyesmi, mint pl. Bereczki Zoltán rajongók, vagy Mészáros Árpád Zsolt élete.

De azért köszönöm, hogy próbáltál segíteni.

2020. febr. 4. 17:08
 7/8 anonim válasza:

Van facebook csoportunk. Nézőtér (nézői szemmel) a csoport neve.

Nem csak 50+


20/F

2020. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De jó, ezt is megnézem! :)

Köszi!

2020. febr. 8. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!