Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol tudom megjelentetni? KI...

Hol tudom megjelentetni? KI tud segíteni?

Figyelt kérdés
Már régóta szenvedélyem a saját pantáziám,és a velem megtörtént eseményeket befűzöm egy történetbe,az ismerősem szerint nagyon jól írok,pedig ezt csak hobby szerűen kezdtem el,de mostanság kezd érdekelni hol is tudhatnám megjelentetni,vagy olyan aki segíteni tud nekem ennek a csiszolásában.
2010. júl. 23. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nos ha lenne fantáziád, akkor például már rég rátaláltál volna egy művész fórumra, ahol ezzel foglalkozó emberek is megfordulnak.

Google a barátod Wiki a barátnőd.

2010. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előzőnél a pont:)
2010. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SzilKa ***** válasza:
Őszintén szólva, ha ilyen stílusban írod a történeteket, mint ezt a kérdést is, inkább ne akard megjelentetni...
2010. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bunkó vagy!!!!!NAgyon bunkó!!!!Nem az ilyen emberektől kérek segítséget,és véleményt.Úgy hogy nem érdekel,akkor sem ha nem séértegetésnek szántad.Mocskos vagy és undorító.kösz azért....lekophatsz
2010. júl. 23. 15:58
 5/7 anonim válasza:

Hát, ne haragudj hogy ezt mondom, de ha az ember az ismerősei kritikája szerint lenne tehetséges,akkor elég sok író rohangálna a világban.

Hacsak nem kritikusok az ismerősök..

Én már megjártam ezzel a hadak útját, leírom röviden.

Több írásom is megjelent már, több helyen.

Pályázatokon is nyertem,nem is egyszer.

Persze,a nyert összegek 100 példány kiadására sem futják, támogatóra ne is nagyon számíts.

Olyan emberek írtak az írásaimról, mint pl. Nemere István.

Volt önálló felolvasó estem, szó esett már költővé avatásról a későbbiekben.

SZerinted mindezek után haladtam bármerre is előre? Ma már csak a legostobább agynak is felfogható bestsellereket adják ki, aminek nulla mondanivalója van.

Meg a tvájlájtokat..

Mindenesetre ne ess abba a hibába, hogy önjelölt költő/író leszel, mint ma a fiatalok nagy része, mert akkor komoly csalódások fognak érni.

Ha viszont valóban tehetség vagy, ne pakold fel "művészoldalakra" a dolgaidat, mert aztán lesheted hogy ki és mikor lopkodta el..

Ha van bármilyen kérdésed, szívesen válaszolok a későbbiekben.

2010. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ebben igazad van.....sajnálom,hogy tehetséges vagy,illetev azt hogy a tehetségedet nem nagyon értékelik.Igen a mai könyveknek nincs mondanivalójuk,én többre vágyom,,,,,vágytam.Elkezdtem én magam megformálni a világot a saját képemre.Nwm efogultak a szüleim sajnos gyakran meg is bántanak azokkal a sértő kijelentéseikkel.de ez kell ahhoz hogy tudjak javítni a hibáimon.
2010. júl. 25. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értettél megjelentetni alatt. Ha könyv formátumban való kiadásra gondolsz abban nem tudok segíteni sajna. De ha csak kíváncsi vagy mások véleményére akkor tudnék ajánlani egy nagyon jó magyar oldalt ahol amatőr szerzők töltögetik fel a műveiket. Fejezetenként lehet feltölteni, beküldés után az adminok átnézik, és kb 1-2 nap lefutási idővel fel is kerül az oldalra amennyiben nem tartalmaz semmi nem odaillőt(politika, erőszak, pedofil dolgok stb.) De erről van is részletes leírás az oldalon, hogy mik a követelmények pontosan. én magam csak olvasó vagyok, de nagyon szeretem az oldalt, mert egy-egy fejezet végén lehetősége van az olvasóknak kritikát írni, amire a szerzők válaszolni szoktak és ily módon visszajelzést kapnak az olvasótól és kialakul a személyes kapcsolat is.

itt a link:

[link]

remélem feltöltöd és olvashatjuk

sok szerencsét

2010. aug. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!