Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen papírt és ceruzát...

Milyen papírt és ceruzát ajánlotok színes, élethű portrékhoz?

Figyelt kérdés
Eddig csak grafittal rajzoltam, így nem vagyok jártas ebben a témában. De szeretném megpróbálni.
2020. febr. 10. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igazából színes rajzhoz RENGETEG ceruza kell. Nekem egy egész fióknyi van, és még így is mindig veszek hozzá.


Kiindulásnak pl Faber Castell vagy egyéb művészellátós szettet vegyél. Észre fogod venni, lesz benne kedvenc, és lesz benne pár ilyen wtf szín ami keményebb, nem olyan telített, nem akarja az igazságot...

Minden szettben van, mindegy mennyire drága.

Aztán ehhez lehet venni egyesével külön azt az egy-egy színt amit hiányolsz.


Ha komolyan akarsz rajzolni úgyis összeérik az eszközpark 3-4 különböző márkából 😆 Ne higgy az insta posztoknak, nekik sincs csak is kizárólag szépen rendezett, egységes ceruzaszettjük ami pont egyenlő mértékben van elfaragva...



És minél vastagabb, sima fehér (félkarton?) lap, minnél nagyobban 😊

2020. febr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!