Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lehetőségeim vannak...

Milyen lehetőségeim vannak előzetes tanulmányok nélkül, felnőttként festészetet, kerámiát, ötvösséget tanulni?

Figyelt kérdés
Akár iskolarendszeren belül, akár azon kívül, tulajdonképpen minden érdekel (esetleg különösen Pécsen). Egyetemista vagyok, 21 éves, szóval pl. egy művészeti gimi már nyilván nem jöhet szóba és egyetemi képzésre sem vesznek fel előzetes tudás és gyakorlat nélkül. Nem is célom ezzel foglalkozni, csupán hobbi szintjén érdekel és ehhez szeretnék valamilyen segítséget.
2020. febr. 15. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősöm egyetem után elvégzett egy ötvös tanfolyamot, majd elment tanuli egy ötvösműhelybe.Ma már saját ékszereket készít pl.karikagyűrűket. Elég sikeres lett. Szóval szerintem google keresőben keress rá a tanfolyamokra.
2020. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!