Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Muveszet a koronavirus idejen?

Muveszet a koronavirus idejen?

Figyelt kérdés
A muveszeti agak (zene, irodalom, stb..) kulonbozo modon jarjak be ezt a jarvanyt. Szerintetek milyen hatassal van a kulturara a virus megjelenese?

2020. ápr. 21. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Művészeti szempontból?

Inspiráló!

2020. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kifejtened bovebben? Marmint mi az oka, miert inspiralo?
2020. ápr. 21. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Azért, mert ez egy olyan helyzet, ahol bőven van téma, és nagyon sokféle, újszerű megoldást lehet kidolgozni.

Be lehet mutatni olyan dolgokat (önfeláldozás, segítőkészség, tragikus sorsok, szerencse/balszerencse alakulása, stb), amelyek nagyon jó művészeti témák.

Kifejezetten jót tesz ez a része a művészetnek.

2020. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindezek mellett sokaknak megnő a produktivitása, több idejük van gondolkodni, inspirálódni.
2020. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze több idő van ezekre, de akiknek ez a munkájuk, szerintem elég rizikós helyzetbe kerültek, mivel ezek után (koronavírus) szinte borítékolható hogy lesz gazdasági válság, és akkor kinek lesz pénze arra hogy megfizesse ezeket(?) . Nem lesz kereslet ezekre, kereslet nélkül meg nem fognak tudni megélni a munkájukból
2020. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

#5: ez a része már nem művészeti kérdés.

Ha a kérdező erre lett volna kíváncsi, akkor a gazdasági kategóriában kérdez.

2020. ápr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én művészetis hallgatóként nagyon megsinylem a vírus miatt kialakult szükség helyzetet.

Az oráim online mennek ami részben jó, mert sokszor személyesebb mint egy sima szeminárium másrészt sokkal több a feladat ahhoz képest mint amikor normál körülmények között az egyetemen folyt az oktatás.


A képeimet bent kellett hagynom a műterembe mert otthon nincs lehetőségem helyhiány miatt azzal a tecnikával dolgozni amit megszoktam.

Kis méretben vagyok kénytelen folytatni a munkáimat és más tecnikával.

Így nem tudok annyit haladni és fejlődni mint amit elvárnék magamtól.


Engem eléggé visszavetet a festésben ez az egész helyzet.

2020. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!