Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy A2-es grafitrajz megrendel...

Egy A2-es grafitrajz megrendeléséért mekkora anyagi juttatást illene felajánlanom?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy A2-es grafitképet megrajzoltatni az óriás kosorrú nyulamról. Lehet akár felőlem szénceruza is vagy pasztell... nem tudom melyikkel könnyebb dolgozni, lényeg, hogy egy monokróm rajznak is nagyon örülnék.

Teljes alakos (a nyúlról) kép lenne, nem kell nagyon részletesnek és valósághűnek lennie, de nem is egy 10 perces utcai kubista portré szintjét szeretném, annál azért többet.


Akit erre levélben meg szeretnék kérni, az egy volt szaktársam (Ő még egyetemre jár, én már nem (félbehagytam)).

Jóban voltunk, sőt, amikor tudtam, igyekeztem neki segíteni, Ő is segített nekem, amikor kértem.

NEM várom el, hogy ez bármiben befolyásolja ez a munka árát, ebben ismeretségünktől függetlenül egy hobbistaként tekintenék rá. Az ismeretségünktől mindössze azt remélem, hogy szívesebben vállalna el egy ilyen munkát.

Ezért is szeretnék legalább egy körübelüli árral nyitni felé, hogy semmiképpen se legyen "kínos" ez köztünk. Viszont ebben teljesen laikus vagyok, halvány lila gőzöm sincsen, hogy egy ilyen munkáért mennyi lenne a tisztes fizetés.


Előre is köszönöm az útmutatást!


2020. máj. 4. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a legkevésbé úgy lenne kínos, hogy ha te kérdeznéd meg, hogy mennyiért csinálja meg. Egyébként egy ismerősöm 3000-ért szokott sima fekete-fehér rajzokat.
2020. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

10-15000Ft. Ebben minden benne van, a méret, a rá szánt idő. Akkor is, ha stilizált, ez egy korrekt ár.


Képzőművészek ennél többet kérnek.

2020. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!