Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vörösmarty Mihály Csongor és...

Vörösmarty Mihály Csongor és Tünde című műve hány oldalas?

Figyelt kérdés
Mert a pdf-ben, amit olvasok, ott 66 oldalas, viszont könyvben sokkal hosszabb, és félek hogy rosszat olvasok :D Én egy darab pdf-et találtam guglin, a többi az mind ilyen fura, vagy nem is pdf-be van. De most tökre elbizonytalanodtam, hogy esetleg valami rövidítettet olvasok és az nem jó. Mert nekem ez a 66 oldal baromi kevésnek tűnik, míg a könyvben van 136 oldalas is. Jó pdf-et olvasok, ugye? :D

2020. máj. 5. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak bántani, de tanárotok nincs?

Nem igaz nem lehet tőle megkérdezni.


Biztos lesz itt valaki akinek megvan otthon és leveszi a polcról megnézi.

2020. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszet..



Javasolnék egy ECDL vizsgát, mert a kereső és az internethasználat mindig nem megy.

2020. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A sok közül van EGY pdf állományod és EGY könyved. Még nem jutott eszedbe összehasonlítani? Elképesztően hatékony és biztos döntési módszer.
2020. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A tanártól nem lehet semmit kérdezni, ahol tud ott tesz keresztbe nekünk, vagy eleve nem is válaszol.

Lehet félreérthetően írtam, de nekem nincs meg a könyv, osztálytársamnak van csak meg. (A pdf és a könyv első illetve utolsó oldala ugyanaz, a többit nem tudom)

2020. máj. 5. 16:13
 5/7 Csicsky ***** válasza:
100%

Hasonlítsd össze ezzel, ami a Magyar Elektronikus Könyvtár honlapján található beszkennelt változatként (itt 170 oldal durván):

[link]

2020. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A MEK-es változatot is megnéztem, és nekem nem tölti sajnos be :/ Csak üres lapokat mutat.
2020. máj. 5. 17:47
 7/7 Csicsky ***** válasza:
100%

Akkor próbáld meg letölteni innen és aztán azt megnyitni, vagy a DjVu formátummal próbálkozz:

[link]

2020. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!