Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szokott itt valaki megrendelés...

Szokott itt valaki megrendelésre festeni?

Figyelt kérdés
Mi alapján határozzátok meg az árakat?

2020. máj. 12. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Méret, techika és használt színek mennyisége. Egy színes festményért többet kérek, mint egy egy monokrómért. Vászonra festett kép szintén többe kerül, mint egy vízfestmény vagy kartonra festett tempera (gvás) vagy akril.
2020. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én papírral dolgozom, rajzok, karikatúrák esetleg festmény. Méret szerint határozom meg az árakat, általában csak A4 és A3-ast rendelnek, ha másra van szükség azt külön megbeszéljük. Gondolkozom hogy emeljem a színesek árát is, mert úgy kellene, de még nem tartok ott megengedhessem magamnak.
2020. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok miket festetek vagy rajzoltok?mert én is elkeztem tájképeket meg fantáziákat rajzolni és most szeretnék majd festeni és szeretném majd hogy többen lássák netán eladni se lenne rossz
2020. jún. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én gyakorlásnak fantasy tájképeket kezdtem el még évekkel ezelőtt, most saját referencia alapján festek valós helyeket minimál paletta használatával.

Az eladással vigyázz, mert sokan nem szeretik megfizetni a kért árat.

2020. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!