Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vajon a 2000-es évek,2010-es...

Prométeum kérdése:

Vajon a 2000-es évek,2010-es évek és napjaink,előadói közül mennyire lesznek,örökzöld maradandó slágerek?

Figyelt kérdés
Szerintem 2000-es évektől sokkal sz@rabb slágerek, vannak a rádiókban,és a zenecsatornákon.Leszámítva pár alternatív,és rock dalt,illetve még az electro pop de ami jó az nem kerül rivaldafénybe.

#2000-es évek #20-as évek #2010-es évek #Napjaink slágerei #gicsparádé
2020. máj. 23. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem hinném, hogy sok örökzöld lesz a mai zenékből, mert nem is ez a lényeg, ugyanis akkora a kínálat, hogy mindig jönnek jobbak, újdonságok. Én szeretem, hogy mindig vannak új dalok, felkapott zenék, amiket hetekig, egy pár hónapig hallgatok, de közben már van sok új is, tehát már nem az örökzöld-ség számít, hanem a felkapottság. Én nagyon nem szeretek régi zenéket hallgatni, unom őket. Ez ugyanúgy vonatkozik a 60-as, 70-es, 80-as stb. évek zenéire, mint a 2000-es évekre vagy akár a pár évvel ezelőttiekre is. Csak egy példa. Régebben minden rádióban Avicii Hey Brother dala szólt. Nem mondom, hogy nem tetszik már, de unom, így magamtól sose indítanám el, ha mondjuk youtubeon zenét választok. Szóval nem mindenkinek van igénye a többéves, több tíz éves dalokra, se hallgatói, se előadói oldalon. Milyen örökzöld dalokat kedvelsz?
2020. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A 70-es 80-as évek zenéit,és az újhullámos, rock, és egyébb zenéket,meg ami avantgarde.
2020. máj. 23. 22:31
 3/17 A kérdező kommentje:
David Bowie,john cale,iggy pop,bryan ferry,Nick Cave.Depeche Mode,New order,Pink Floyd,Led Zepelin stb.
2020. máj. 23. 22:49
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát igen, ízlésekkel nem lehet vitatkozni. Ha valaki a régi típusú zenéket szereti, ritka, hogy értékelni tudná a mai zenéket. És fordítva is igaz.

A lényeg, én nem vágyok örökzöldekre, nincs kedvem 2 év múlva is ugyanazt hallgatni, mint ma. Újdonságokat akarok.

Ettől függetlenül szerintem a mai zenészek nem tehetségtelenebbek, lehetne több sláger örökzöld, de valaki mindig felülmúlja a másikat, nagy a kínálat, és nem is elvárás az örökzöld.

Más véleménye is érdekel.

2020. máj. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A 2000-esből még lesznek, de utána... Nem hinném. Pl.:

https://www.youtube.com/watch?v=y6120QOlsfU&list=PL6Ao81TTqj..

2020. máj. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem meg túl sok a visszatérő zenei mintázat,és kevés a kísérletezés.Mondjuk pl:egy top 100-as sláger listába akkár Angol akkár Magyar,sok Justin Bieber,Akon,Chris Brown,Rithanna klón van.Pedig igazán lehetne kisérletezni, de úgy hogy közbe slágeres,egyszerű fülbemászó lenne.Ezenkívül neten láttam electro swing,heavy blues rock,electro pop zenéket ezek is lehetnének slágerek lehetne mögöttük marketing.Igaz hogy mindenki olyan zenét hallgat amit alkat de a rádiók,a zene csatornák ami igazán meghatározó ha bár korona vírus után jöhetnek új trendek,és talán változik a közizlés.
2020. máj. 24. 12:56
 7/17 Alex Fly ***** válasza:

Biztosan lesznek a maiak közül is, de hogy ki lesz az, azt majd az idő eldönti.

És ezt nem feltétlenül a rádiókban orrba-szájba promotált mainstream világban kell keresni. A minden kétséget kizáróan időtálló előadók közül pl. Leonard Cohen vagy akár Mike Oldfield sem volt túlzottan népszerű a szórakoztatóipari szolgáltatók körében...

2020. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Darudot meghallgatná örökzöld vers formában,hagyományos klasszikus
2020. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezelax 90es évek vege
2020. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!