Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Poet.hu oldalon gyakori a...

Poet.hu oldalon gyakori a kiadás felajánlása?

Figyelt kérdés
Egy moderátor küldött felajánlást, hogy jó a versem, ha van több, kiadható kötetben szerinte. Gondolom, pénzt kér érte (persze...), de ilyen erővel mindenkinek felajánlhatja. Bele lehet látni a tényleges elismerést vagy ez csak egy pénzkereseti üzlet nekik?

2020. máj. 25. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Poet egy rakás fos!!!
2020. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van.

A poet.hu a konyhaköltők melegágya, egymást a keblükre véve magasztalják a kifogásolhatóbbnál kifogásolhatóbb alkotásokat, értelmes kritikával pedig nemigen lehet találkozni, ha pedig mégis, azokat lehurrogják. Nagyon kevés kivételt tudnék csak említeni.

Történt egyszer, hogy miután már megosztottam néhány versemet, az egyiket átírták. A magukat moderátoroknak nevező kontárok. Hiába írtam meg, hogy az nem jó, ahogyan ők gondolták, mert az adott vesszőnek nem véletlen van ott a helye, ahová én tettem, az adott szó nem véletlen került bele úgy és oda, ahogyan és ahová én azt beleírtam (semmi trágárság nem volt), mintha el sem olvasták volna. Valamit igazítottak rajta, ám érdemi változás nem történt. Már furcsálltam, hogy miért tart 3x annyi ideig az elbírálás, mint korábban. De mindegy is. A képernyő előtt ülve jól beintettem, aztán letöröltem magamat az oldalról. Ennyit a művészi szabadságról és a poet.hu művészetéről.

2020. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!